2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Progestanı nasıl kullanıyoruz kızlar? Fitili yerleştirdikten sonra hiç kalkmamak mı gerekiyor? Yatarken mi koyayım siz nasıl yapıyosunuz?
Canim oncelikle cok gecmis olsun. Dilerim bir seycik olmaz kuzuya hayirlisiyla. Ben oral aliyorum. Cunku tam itmeyi beceremedim. Fitil olarak alacaksan muhakkak ilk koydugunda uzan. Mumkun oldugu kadar kalsin. Bir de wc ihtiyacin olmasin. Cok cabuk eriyor ve akiyor cunku.

Canım inşallah hayırlısıyla sımsıkı tutunur bebeğin sana. Yorma kendini dinlen güzelce. Bak hepimiz dua ediyoruz senin için, Allah hakkında hayırlısını nasip etsin.
Amin hayırlısı artık dediğin gibi canım çok sağol

Anladım canım sağolasın öyle yapayım o zaman

Ben daha gitmedim canım 7 hafta civarı görülür kiminin daha erken kiminin 8 haftada ..belli olmuyor canım

Sebnemcim öncelikle çok geçmiş olsun o bebiş seni bırakmayacak emin ol fazla yorma kendini progestani almadan mutlaka tuvalete git sonra sırt üstü uzan ve öte bildiğin kadar içeriye it 10 dakikada ayaklarının altına yastık koy uzan ben öyle kullanmıştım doktorum öyle tarif etmişti....

Çok teşekkür ederim tamam aynen öyle yapayım. Amin inş hayırlısı

ozge hanimi hic duymadim canim nasil bir doktor.bende acibademdeki fatma hanima gitmistim ilk gebeligimde simdi kararsizim baska doktorami gitsem diye
Ben çok memnunum canim normal doğum yapmıştım gece 12 de hastanesiydim 5 gece özge hanim gelmişti ve çok sakin olumlu bir kadın ama tabiki elektrik meselesi elif hanında aynı şekilde çok tatlı bir bayan kararsizsan bir dene derim ikisinide

Ben daha gitmedim canım 7 hafta civarı görülür kiminin daha erken kiminin 8 haftada ..belli olmuyor canım
internette hep 5 ve 6. haftalarda görülür yazıyo ama burda o haftalarda gören pek yok heralde araştırdıgım kadarıyla... Boş gebelik mi diye korktum ama dediğin gibi erken sanırım hayırlısı artık olacagın önüne geçemeyiz zaten ne yapsak boş

WM Medicalpark a gittim özel hastane canım
Dobler ısı veriyor bebek rahatsız oluyor ilerleyen haftalarda sorun olmaz dedi biz de tamam dedik
Anladım canım bende henüz özel hastanemi belirlemediğim için devletten randevu aldım çok merak ediyorum kalp atışlarını dinleyebilecek miyim diye o yüzden sordum :)

Yok canım ya bos degıldır benimde 6. Haftalarda sadece kese görünürdü

Anladım canım bende henüz özel hastanemi belirlemediğim için devletten randevu aldım çok merak ediyorum kalp atışlarını dinleyebilecek miyim diye o yüzden sordum :)
Dinletirler canım ya benim doktor tercih etmedi önceki gebeliğimde dinletmişlerdi 6. haftamda mesela orası da özeldi Acıbadem.

Dogumum cok zor oldugu icin simdi cok korkuyorm canim ya iyice arastirip oyle gidecegim bu sefer

Ramzi Teorisine göre bebek kesenin sağındaysa kız solundaysa erkek olurmuş ne kadar tutan bişi bilemiyorum ama benimki soldaydı bakıp göreceğiz
Ya ben ultrason resmini almayı nasıl unuttum hayret ediyorum Gerçi bebek yeni oluşuyor gibi birşey demişti bende tam heyecandan göremedim birtek keseyi gördüm :) 8. Haftaya kadar mı geçerliydi bu teori

Merhaba benim 5+5 bugün gördük keseyi ama benim beta hcg değerim fazlaydı onunlada alakalı olbilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…