2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bu kan testlerini kalp atışını duyduktan sonra mı yapacaklardı, bir de vitamin yazayım dedi folik asit kullanıyorum dediğimde bir daha ki geldiğinde bakarız o zaman folik asiti kullanmaya devam et dedi.. Bu doktorda hoşuma gitti aslında ama ben heyecandan kaç haftalık gözüktüğünü falan sormayı unuttum. O da söylemedi sadece evet gebelik başlamış dedi içeriye bağırdı burda yeni gebemiz var diye ahahah :halay:Ultrason resmide isteyecektim onu da unutmuşum eşim merak ediyordu :110: Son olarakta 2 hafta sonra gel dedi ama çok uzun değil mi :deli:

Bu kan testlerini kalp atışını duyduktan sonra mı yapacaklardı, bir de vitamin yazayım dedi folik asit kullanıyorum dediğimde bir daha ki geldiğinde bakarız o zaman folik asiti kullanmaya devam et dedi.. Bu doktorda hoşuma gitti aslında ama ben heyecandan kaç haftalık gözüktüğünü falan sormayı unuttum. O da söylemedi sadece evet gebelik başlamış dedi içeriye bağırdı burda yeni gebemiz var diye ahahah :halay:Ultrason resmide isteyecektim onu da unutmuşum eşim merak ediyordu :110: Son olarakta 2 hafta sonra gel dedi ama çok uzun değil mi :deli:
Çok sevindim Cnm.
Allah sağ salim kucağına almayı nasip eylesin inşallah.

Kalp atışını duyanlar, keseyi görenler tebrik ediyorum sizi umarım sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz.

Düşük yapan arkadaşlarım üzülmeyin herşeyde vardır bir hayır. Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Bende bugün beta hcg tekrarlıcam en son 264dü 2 gün önce.

Arkadaşlar 6+1 deyim. Bu hafta sürekli devam edeceğim dr a gidecektim ama doluymuş haftaya kaldı. Sağlık ocağında kan tahlilleri yaptırmıştım Demir eksikliği dışında başka eksiklik çıkmadı.

Şimdi dr a da geç gideceğim ya extra d vitamini falan kullanmak gerekiyor mu. Ben sadece folik asit kullanıyorum. Sizler vitamin filan alıyor musunuz

bu 2.kimyasal. okadar yükseldikten sonra düşmesi çok garip dedi doktor. hiç iyi değilim...[/QUO
hayırlı olsun canım :)

Bende 4 gen bozuk, bu 4 genden 3 genin taşıyıcısıyım 1genin de hastasıymışım.

Olsun bak hamile kalmadan önce bunu öğrensen çok üzülürdün hiç hamile kalamıcan sanırdın. Ama bak hamilesin :KK200: iğne ile gebeliğin devam eder hiç takılma sen :anneadayı:

Arkadaşlar 6+1 deyim. Bu hafta sürekli devam edeceğim dr a gidecektim ama doluymuş haftaya kaldı. Sağlık ocağında kan tahlilleri yaptırmıştım Demir eksikliği dışında başka eksiklik çıkmadı.

Şimdi dr a da geç gideceğim ya extra d vitamini falan kullanmak gerekiyor mu. Ben sadece folik asit kullanıyorum. Sizler vitamin filan alıyor musunuz
Bende bugün 6+3tüm ama yine 2 hafta sonraya çağırdı canım. Haftaya gitmenden birşey olmaz hem gitmişken büyük ihtimalle kalp atışınıda duyarsın diye düşünüyorum. :) Bana doktor vitamin yazayım dedi ama folik asit kullanıyorum diyince tamam o zaman sonra bakarız dedi. Demir konusunuda bilmiyorum canım yanıltmıyım seni hiç.
hayırlı olsun canım :)

Canim gozun aydin cok sukur :nazar::KK200:

Canim senin de gozun aydin:nazar::KK200:

Darisi diger bekleyenlerin basina..
Teşekkür ederim kızlar:KK200:

Adet kanaması gibi kan geldi benden :KK43: doktora gidiyorum gidiyo galiba bebeğim :KK43:

Hayırlı haberlerle gel inşallah canım inşallah kötü bir şey yoktur
Bende bugün 6+3tüm ama yine 2 hafta sonraya çağırdı canım. Haftaya gitmenden birşey olmaz hem gitmişken büyük ihtimalle kalp atışınıda duyarsın diye düşünüyorum. :) Bana doktor vitamin yazayım dedi ama folik asit kullanıyorum diyince tamam o zaman sonra bakarız dedi. Demir konusunuda bilmiyorum canım yanıltmıyım seni hiç.

Teşekkür ederim kızlar:KK200:

Cevabın için teşekkür ederim canım

Bende 4 gen bozuk, bu 4 genden 3 genin taşıyıcısıyım 1genin de hastasıymışım.

Selam canım 9 yaşında kızım var. Sonrasında iki düşük malesefff...ve pıhtılaşma çıktı bende de hamileyim ve iğnelere başladık...Birde böyle deniyoruz işte biz elimizden geleni yapıyoruzz gerisi rabbime kalmış...Olumsuz düşünmeyip rahat olmak en iyisi....:nazar:

X