2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
B bibliyofil_k Bitttter Bitttter kuzularim cok uzuldum anlatamam :KK43: rabbim hayirli zamanda saglikli kuzular verir insallah.. ne desek size teselli olmayacaktir eminim ama nolur umudunuzu kaybetmeyin.

Chickennova Chickennova canim sen de canini nolur sikma. Rabbim buyuk. Kan pihtilasma sorunu cozulebiliyor bildigim kadariyla.. dualarimdasin canim. Hepiniz oyle..

Sebogelin Sebogelin canim telas yapma doktoruna git dilersen belki bu sefer progestan falan verir. Stres yapma nolur.

Guzel haber alanlarin da gozu aydin.. rabbim devamini nasip etsin insallah.

B bibliyofil_k Bitttter Bitttter kuzularim cok uzuldum anlatamam :KK43: rabbim hayirli zamanda saglikli kuzular verir insallah.. ne desek size teselli olmayacaktir eminim ama nolur umudunuzu kaybetmeyin.

Chickennova Chickennova canim sen de canini nolur sikma. Rabbim buyuk. Kan pihtilasma sorunu cozulebiliyor bildigim kadariyla.. dualarimdasin canim. Hepiniz oyle..

Sebogelin Sebogelin canim telas yapma doktoruna git dilersen belki bu sefer progestan falan verir. Stres yapma nolur.

Guzel haber alanlarin da gozu aydin.. rabbim devamini nasip etsin insallah.
Bende başka sorunlarda var anladığım kadarıyla.
7 tüp daha kan alındı benden onlar çıkıncada konuşacaklar benimle.
Keşke can sıkılmasa ama maalesef moralim hiç yok.

Terslikler yaşayan arkadaşlara geçmiş olsun.
Benimde doğum tarihim 24 nisan görnyr. Bugün 5+5 olduk. Keseyi gördük çpk şükür. 14 mm imiş. Allah hepimize güzel günler göstesin. Benim değerlerim 4 kattan fazla artmıştı. İçimde hep ikiz olacağına dair bir his vardı ama yek kese...

dr unla görüş canım progestan iğne verebilir inş. iğneye bile gerek kalmaz
Cumartwsi günü doktordaydım canım. Lekelenmeler sıkıntı değil regl kanı gibi kan gelirse haberleşelim dedi. Progestana bu kadar erken dönemde uygun görmüyrm dedi sağlıklı gebelikse devam eder dedi. Çünkü kesede ve etrafında bir sıkıntı görmedi. Yani beklemekten başka çare yok canım. Heran kan gelmeye başlar mı diye endişe ediyorum. Allah sağlıklı bir şekilde tutunsursun bebklerimzi inş

Merhabalr kızlar az önce doktordan çıktım. Gece n hafta kesem görünmüştü ama bebek görünmemişti. Kesem de 16 milim idi açıkçası çok korkmuştum. Geç döllenme olmuş dedi doktor ve bugün bebeğini gördüm kalp atışlarını duydum.8.1 milim bebeğim. Âdetlerim düzensiz olduğundan adet tarihi ile uyumlu diil bebisim ama doktor her şey yolunda 6 hafta 5 gunluk olarak yazdı ve adet tarihimi değiştirdi. Şükürler olsun darisi sizlere inş
Hayırlı olsun canım gözün aydın. Güzel haberlerimiz de artsın inş.

Bende başka sorunlarda var anladığım kadarıyla.
7 tüp daha kan alındı benden onlar çıkıncada konuşacaklar benimle.
Keşke can sıkılmasa ama maalesef moralim hiç yok.
Kuzucum okudum yazdiklarini. Anliyorum seni cok korkuyorsun ama hayat mucizelere gebe. Doktorlae her zmaan en dogrusunu bilecek diye bir sey yok. Onlardan cok cok daha yuce bir olay bir kudret var. Kimsenin akli sirri ermez o islere... yegenimde biz bunu yasadik. Hic kimse ihtimal vermedi. Dunya kadar ameliyat oldu. Hic bir diyaliz cihazini kabul etmedi bunyesi daha uc kiloyken 8 kilo altinda care olmayan diyaliz makinasi ise yaradi... beyin ameliyati oldu konusamaz yuruyemez dediler. Muhtac olur dediler. Cok sukur simdi buyuyor kipir kipir.. daha neler neler.. sen sigin.. dua et.. nolur.. pes etme...

Canım geçmiş olsun allah hayırlısını versin bende YÖK dış gebelik YÖK kese göründü derken bugün düşük yaptığımı öğrendim bizim sağlığımız yerinde olsunda allah yine verir bir daha nasip olursa bu kan tahlili işlerine hiç bulaşmam kollarım hala geçmedi onuda geçtim zaten herşey olacağına varıyor dış gebelik fikrine okadar alıştırdılarki hamile olduğuma inancım kalmadı ilacı iğneyi hepsini kesmiştim 3gün önce kese göründü bugün de böyle 10haftadan önce doktora gitmek çok yorucu diğer arkadaşlar sağlıklı doğumlar sağlıklı bebekler dilerim
Ah bu sabırsızlıklarımız olmasa ama işte merak heves hepsi birleşince tahliller doktorlar gezip duruyoruz :KK43: çok üzüldüm senin adına. Allah tez zamanda gönlüne göre versin inş

Terslikler yaşayan arkadaşlara geçmiş olsun.
Benimde doğum tarihim 24 nisan görnyr. Bugün 5+5 olduk. Keseyi gördük çpk şükür. 14 mm imiş. Allah hepimize güzel günler göstesin. Benim değerlerim 4 kattan fazla artmıştı. İçimde hep ikiz olacağına dair bir his vardı ama yek kese...
Hayırlı olsun cnm ayniyiz senle bakalım bende yarın gidicem inşallah keseyi görürüz....

Kızlar ben yaşadıklarımdan o kadar çok şey çıkardım ki terlik yaşayanlar ne olur üzülmeyin rabbim doğru zamanı bekliyordur hakkımızda hayırlısı olsun diyelim bebek haberi kesesi görünenler kalp atışı duyulanlar emin olun daha önümüzde yaşayacağımız çok daha vuElg günler olacak Allah'ın da izniyle hepiniz kendinize iyi bakın Allah'a emanet olun hiç birşeyi kafaya takmayı ne kendinizi nede bebeğinizi uzmeyin....

Kuzucum okudum yazdiklarini. Anliyorum seni cok korkuyorsun ama hayat mucizelere gebe. Doktorlae her zmaan en dogrusunu bilecek diye bir sey yok. Onlardan cok cok daha yuce bir olay bir kudret var. Kimsenin akli sirri ermez o islere... yegenimde biz bunu yasadik. Hic kimse ihtimal vermedi. Dunya kadar ameliyat oldu. Hic bir diyaliz cihazini kabul etmedi bunyesi daha uc kiloyken 8 kilo altinda care olmayan diyaliz makinasi ise yaradi... beyin ameliyati oldu konusamaz yuruyemez dediler. Muhtac olur dediler. Cok sukur simdi buyuyor kipir kipir.. daha neler neler.. sen sigin.. dua et.. nolur.. pes etme...
Evet cnm Allah yeterli ol desin.
Hayır doktor böyle yapmasa ben bu şekilde olmazdim
Ben çok dirayetliyimdir.
Tekrar söylüyorum Allah tatlı canıyla sınasın bu doktoru Rabbim ben kimi incittim desin.
Ben doktora soru bile sormadım gözlerim doldu. Beni azarliyor. Ağlama diyor.
Çocuk doğar mı doğmaz mi biz bişey yapamıyoruz iğneden başka diyor.
Ben sadece ilacım neyse onu yazsın gidip eczaneden alma derdindeyim.

Herkese selamlar. Üzülen arkadaşlar var. Onlara moral olmak istiyorum.
2 tane boş gebelik geçirdim. Kürtaj olmadan ilaçla düşük yaptım. Çok zordu.
Ama şimdi 2.5 yaşında bir oğlum var. O zamanlar bana da hiç mümkün değilmiş gibi geliyordu. Çok ağlıyor üzülüyordum.
Şimdi ise 2. Çocuğuma hamileyim, hem de planlamadan kendiliğinden oldu.
6+2 henüz doktora gitmedim. Yine korkuyorum. Ya yine boş gebelikse diyorum ama tabiki bir tane çocuğunun olması ike ilk hamileliklerinde bu duyguyu yaşamak çok farklı biliyorum. Allah isteyen herkese sağlıklı çocuklar versin. Düşük yapan, kürtaj olan arkadaşlara çok geçmiş olsun. Benim hikayem size moral olur umarım.

X