2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
bu 2.kimyasal. okadar yükseldikten sonra düşmesi çok garip dedi doktor. hiç iyi değilim...
Canım çok üzgünüm Allah inşallah en kısa zamanda en doğru zamanda hayırlısıyla sorunsuzca bebeğini kucağına almayı nasip etsin. Kimyasal gebelik işi kesin mi bilmiyorum ama Bu sorunun nedenlerini iyice araştırıp gerekli müdaheleler yapılınca inşallah yine istediğin gibi olacaktır her şey

inşallah inşallah yarın yine gideceğim doktora beni hematoloji bölümüne mi yönlendiririr acaba?

Gözün aydın canım darısı bizlere olsun inşallah hayırlısıyla

Canım telaşlanmamaya çalış derim ama elde değil biliyorum devam ederse doktora gidersin inşallah geçicidir tekrar etmez
Doktora gitmiycem çünkü dedi zaten regl kanı gibi kan gelirse görüşelim dedi inş öyle bişey olmaz.Seninki durmuştur inş çıktın mı yola canım

Şebnemciğim benim de kahverengi lekem geliyordu dün hatırlarsan artı bir de yola çıkacağım için progestan verdi doktor. İlaçtan mıdır yoksa kendi kendine zaten duracak mıydı bilmiyorum ama şu an durdu lekelenme. Seninki de muhtemelen korkulacak bir şey değildir ama görünce çok endişeleniyoruz belki ilaç falan verir tekrar gidersen. Bilemedim canım ama aklına kötü bir şey getirme o aklımıza gelen kötü ihtimal için epey kan akması gerekiyormuş canım içimin ferah tut

Oh senin için çok sevindim canım inş benimkide kesilir

aminnn canım bi sıkıntı çıkmasın sağ salim büyüsün doğsun bebişin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…