2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Cnm benim ne guzel yazmışsın. Doktor çok bozdu moralimi. Allah'ından bulsun. Sen bana böyle konuşamazsın dedim ağlama diyor bana. Azarlamaya kalktı. Ben neler yaşadım sen biliyormusun dedim. Gene devam ediyordu. Bende iyice tersleyince sustu en sonunda.
Tup bebek doktorumuydu canim bunlari yapan

Ne denir bilmiyorum.. Allah yardımcın olsun. Nasip.. Dualarım seninle. İnşallah en yakın zamanda gönlüne göre olur. Lütfen üzmemeye çalış kendini.
bu 2.kimyasal. okadar yükseldikten sonra düşmesi çok garip dedi doktor. hiç iyi değilim...

Kızlar değerim 1983'ten 296'ya düştü kimyasal gebelik geçiriyorum yine. Nasipten öte köy yok. Çok kötüyüm. Allah sizlere ve bebeklerinize sağlık versin...
ne diyeceğimi bilemedim kuzum ya:KK43: En kısa zamanda tekrar sağlıklıca hamiş kalacaksın inşallah ümidini kesme sakın allahtan :KK15:

bu 2.kimyasal. okadar yükseldikten sonra düşmesi çok garip dedi doktor. hiç iyi değilim...

Lütfen böyle düşünme. Herşeyin hayırlısı. Başka bir sorun varmıydı daha önce takip edemedim ama en azından araştırılır şimdi.
Demek ki böyle olması senin için en hayırlısıymış. Böyle düşünmek çok zor bu durumda biliyorum ama..

Doğru diyorsun olumlu düşüneym canım. Hayırlısı Allah'a bıraktım işimi.
Bende tesadüfen sıkışıktım keseyi görmeye gittiğimizde hatta doktor inşallh sıkışık gelmişsindir dedi vurguladı yani ve hemen görünmüyor zaten gezdiriyor bastırıyor doktorunuzu değiştirin derim birkaç gün sonraya başka doktordan randevu alın bu şekilde olumsuz konuşmaya kimsenin hakkı yok.

Selam kızlar doktordan geliyorum şimdi kalp atışını dopler isitiyor vs dedi dinletmedi sadece gösterdi.
Ama kanama alanı var dikkat et dinlen kanaman olursa gel dedi ilaç başlayabiliriz dedi.
Korkmalı mıyım tedirgin olmalı mıyım bilemedim şimdi
Geçmiş olsun canım devlete mi gitmiştin? Neden dinletmedi ki? İnşallah kanama olmaz moralinizi bozmayın.

Lady10 Lady10
Cnm benim moralimi yüksek tutmak istiyorum ama benim durumum zor hatta benim gibi vakalar çok nadir galiba,
1 heterozigot 677ct
2 heterozigot 1298ac
3 homozigot 344ll
4 heterozigot 20210ga
Bunları görenin gözleri döndü.
Doktor gen doktorunu aradı dakikalarca konuştular.
Bunların bir arada olması iyi değilken bende hepsi var.
İkinci bı konu daha var.
Benden 7 tüp kan tekrar alındı. Dış labaratuvara gönderildi.
Onlar gelince de konuşacaklar benimle.
Daha önce yaşadıklarımı zaten yazdım.
Artık benim yaşadıklarım dram boyutunda.
Şimdi eve geldim ağlamaktan iki burnum beton dökülmüş gibi tıkalı.
Nolur dualarınıza beni katın.

Şok geciriyolar doğal yolla gebe kalmama, genetikçi tüp bebekmi die sordu telefonda duydum yok hocam doğal yolla deyince şaşırdı. Ben bı tek Allah'tan istiyorum her şeyi Rabbim inşallah feraha çıkarır.

Aynen bir de ben kapandım bugun iş yerinde ilk tesettürlü günüm agrıca ilk ultrason var kesey bakacağız. Heyecanlı bir güne başladım :)
Canimm hayırlı olsun rabbim devamini getirsin insallah tesetturu hakkiyla yasayabilmeyi nasip etsin hepimize.. nasil guzel baslamissin gune.. insallah her gunun boyle guzel gecsin

X