2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Çok çok geçmiş olsun. Ins saglikli bi gebeliginiz olur.

Bugün sağlık ocağından arandım bu arada kızlar, kalp atışınıı duyunca gel form doldurmamız gerekiyor takip için dedi.

Değil cnm tüp bebeği özel hastanede yaptırdım.
Yeterki Rabbim ol desin. Banada normal yolla olmasi cok cok zor olursa da tekrar duser ya da engelli olur demislerdi. Tuplerde rahimde bir sikintim yoktu sadece pihtilasmam varmis. Esimdede kromozomda sikinti cikmisti ama diyorumya Rabbim ol dedi ve oglusum kollarimda Rabbim en iyisini biliyor bizim icin.Doktorlarda yanilabiliyor.tup bebek denedik ama o hic tutmadi bile 5.gun embriyosuydu.genetigi incelenmisti falan. Sonra normal yolla verdi Rabbim

Akıntım kırmızımsı geldi biraz önce kahverengi falan değildi dünden beri yatıyorum oysaki

Merhabalr kızlar az önce doktordan çıktım. Gece n hafta kesem görünmüştü ama bebek görünmemişti. Kesem de 16 milim idi açıkçası çok korkmuştum. Geç döllenme olmuş dedi doktor ve bugün bebeğini gördüm kalp atışlarını duydum.8.1 milim bebeğim. Âdetlerim düzensiz olduğundan adet tarihi ile uyumlu diil bebisim ama doktor her şey yolunda 6 hafta 5 gunluk olarak yazdı ve adet tarihimi değiştirdi. Şükürler olsun darisi sizlere inş

hayırlı olsun canım

takvimi kaldırdım. Allah hepinize sağlıklı hayırlı gebelikler nasip etsin nisan anne adayları. Ben bir süre bebek düşüncesinden kurtulmaya çalışacağım.
Canım geçmiş olsun allah hayırlısını versin bende YÖK dış gebelik YÖK kese göründü derken bugün düşük yaptığımı öğrendim bizim sağlığımız yerinde olsunda allah yine verir bir daha nasip olursa bu kan tahlili işlerine hiç bulaşmam kollarım hala geçmedi onuda geçtim zaten herşey olacağına varıyor dış gebelik fikrine okadar alıştırdılarki hamile olduğuma inancım kalmadı ilacı iğneyi hepsini kesmiştim 3gün önce kese göründü bugün de böyle 10haftadan önce doktora gitmek çok yorucu diğer arkadaşlar sağlıklı doğumlar sağlıklı bebekler dilerim

çok üzüldüm geçmiş olsun en kısa zamanda Allah devamı gelen gebelik nasip etsin inş.

takvimi kaldırdım. Allah hepinize sağlıklı hayırlı gebelikler nasip etsin nisan anne adayları. Ben bir süre bebek düşüncesinden kurtulmaya çalışacağım.
Canım çok üzüldüm gerçekten. Rabbim doğru zamanda nasip eder inşallah sağlıklı bir bebek.

canım sana da geçmiş olsun 2 defa kimyasal geçirdim ben bunun sebebini öğrenmek istiyorum artık sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…