2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Selam kızlar doktordan geliyorum şimdi kalp atışını dopler isitiyor vs dedi dinletmedi sadece gösterdi.
Ama kanama alanı var dikkat et dinlen kanaman olursa gel dedi ilaç başlayabiliriz dedi.
Korkmalı mıyım tedirgin olmalı mıyım bilemedim şimdi
Cnm zaten kalp atimini dinletiyorlar ya, bebeğe çok ısı ve radyasyon gidiyor. Çocuk çok etkileniyormus.
Bana da ekrandan gösterdi, dinletmedi.
Yanında böyle iki titreşim gidip geliyordu.

kızlar merhaba 8. haftadayım inanılmaz iştahım arttı bide hafif mide bulantım oluyor.8. haftadan sonra başlamaz değilmi şimdiye kadar bulanmamıştı çok az
Her an herşey olabilir canım benimde mesela sabahları iştahım oluyor akşamları olmuyor o yüzden akşam mide bulantısı çekiyorum ama dün akşam iyiydim değişiyor nedense. Normal yani.. aç kalınca mide bulantısı daha çok oluyor iştahının olması kötü değil bence :)

Her an herşey olabilir canım benimde mesela sabahları iştahım oluyor akşamları olmuyor o yüzden akşam mide bulantısı çekiyorum ama dün akşam iyiydim değişiyor nedense. Normal yani.. aç kalınca mide bulantısı daha çok oluyor iştahının olması kötü değil bence :)
:) canım teşekkürler mide bulantısından ödüm kopuyor zaten. Allah hepimize sağlıklı kolay hamilelik geçirmeyi nasip etsin

Bugun felaket yordum kendimi benimde hafif kanamam oldu galiba cok yorulunca oluyo nasil pisman oldum .kirmizi olmadikca sorun yok sanirim panik olmayim:) kayseriden varmi aranizda kizlar doktor konusundahic fikrim yok .
Evet canım ben kayserindeyim acıbadem özge hanıma gidiyorum kızıminda dr du

Merhaba kızlar öncelikle rabbim hepimize bebeklerimizi hayırla sağlıkla kucağımiza almamızı nasip etsin 9 yaşında bı kızım var geçen sene temmuz ayında doğumuna 4 gün kala oğlumu kordon basisi yüzüne kaybettim ve olu doğum yaptım ve cok zirlu dönemler sonrasında Mayıs ayında bı kimyasal gebelik geçirdim en sonda 18 temmuzda adet oldum şuan hamileyim tekrardan aynı şeyleri tekrar yaşamaktan çok korktum ama Rabbime sığındık emaneti Allah'a dedim sağlıkla gel bebeğim inşallah....

Bende ilk genel kontrole gittiğimde 1.5 ltre su iç öyle gel yarım saate demişti. Aynı dediğin gibi öyle bir bastırdı kii nerdeyse kaçıyordu. Bugünde öyle olmaz inşallah:süslü: Herkese oluyor demek ki o kadar sıkışık olunca:KK70:

Bende bugün kendi doktorum dışında birine gitcem inşallah iyi biridir. Erkek ama:KK48: Kadın kadının düşmanıdır lafına katılıyorum. Çevremde hamile olan herkes erkeklerin daha nazik ve ilgili muayene ettiğini söylüyor.
Kız sen salı gitmicekmiydin?

Merhaba kızlar öncelikle rabbim hepimize bebeklerimizi hayırla sağlıkla kucağımiza almamızı nasip etsin 9 yaşında bı kızım var geçen sene temmuz ayında doğumuna 4 gün kala oğlumu kordon basisi yüzüne kaybettim ve olu doğum yaptım ve cok zirlu dönemler sonrasında Mayıs ayında bı kimyasal gebelik geçirdim en sonda 18 temmuzda adet oldum şuan hamileyim tekrardan aynı şeyleri tekrar yaşamaktan çok korktum ama Rabbime sığındık emaneti Allah'a dedim sağlıkla gel bebeğim inşallah....
Çok geçmiş olsun, aynı zamanda tebrik edrrim bebiş için. inşallah sağlıklıca kucaklarımıza alırız bebişlerimizi. Hoşgeldiniz :)

Kız sen salı gitmicekmiydin?
Kuzum yazdım az öncede salı gününe zar zor randevu bulmuştum hiç adını şeyini bilmediğim bir doktora. Dün gece dedim bir kontrol edeyim araştırma hastanesinde bilindik bir doktora buldum hemen aldım diğerini iptal ettim.

Kuzum yazdım az öncede salı gününe zar zor randevu bulmuştum hiç adını şeyini bilmediğim bir doktora. Dün gece dedim bir kontrol edeyim araştırma hastanesinde bilindik bir doktora buldum hemen aldım diğerini iptal ettim.
Çok iyi yapmıssın ozman canım sabırsızlıkla bekliyorum :)

Hayırlı olsun :) Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Bende Tarık beye gidiyorum. Murat beyin çok hastası var. İki arkadaşım ona gidiyor ama nerdeyse sabah ezanıyla gidiyorlar muayene için. Ne gerek var o kadar beklemeye erken gitmeye. Kızımda da Tarık beydi doktorum şimdi de o. Gayet ilgili Güler yüzlü bir doktor. Tek eksisi bana göre olumsuz bir durumda hemen panik olabiliyor.

Kesinlikle katılıyorum murat hoca çok iyi ama o kalabalığı bekleyemem aynen bende sabah 5te gidiyordum gerçi kendide 5te geliyor :KK51:

Başın saolsun canım inşallah sağsalim sağlıkla alırsın bebeğini kucağına

Başın sağolsun :KK43: ne zor şeyler yaşamışsın. Hoşgeldin aramıza bu bebeğin sağlıkla gelsin tüm çektiğin acıları unuttursun inş

Kızlar değerim 1983'ten 296'ya düştü kimyasal gebelik geçiriyorum yine. Nasipten öte köy yok. Çok kötüyüm. Allah sizlere ve bebeklerinize sağlık versin...

Doktor moralimi çok bozdu. Bizim elimizden kan sulandirici vermek dışında bişey gelmez. Doğar mı doğmaz mi bilmem dedi.
Bosver canim bazen doktorlarda bi tuhaf oluyor iste. Pihtilasmanin cozumu var kan sulandirici ig e veriyorlar. okadar cok kiside varki bu sorun. Ve cok sukur kucagina alanda bicok kisi var,bunlardan biride benim. Sen icini ferah tut

Kızlar değerim 1983'ten 296'ya düştü kimyasal gebelik geçiriyorum yine. Nasipten öte köy yok. Çok kötüyüm. Allah sizlere ve bebeklerinize sağlık versin...

Ne denir bilmiyorum.. Allah yardımcın olsun. Nasip.. Dualarım seninle. İnşallah en yakın zamanda gönlüne göre olur. Lütfen üzmemeye çalış kendini.

X