2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Propolisin tadına dayanamıyorum Mavi Beeo mu kullanıyorsun? Ben hamilelikte kullanmamıştım.
Bende öyle ya acayip keskin bir tadı var. Kızıma 1 yaşından sonra beeo başlamıştım sade olarak bile versem tadını yadırgamıyor şok oluyorum bal olarak da keçiboynuz ham bal propolis karışımını çok seviyor. Çok faydalı ama ben içemiyorum

Ben gördüm ama bilgim olmadığı için yazmadım. Vardı benim aşım heralde hiç söylenmedi kızımda

Merhaba kızlar. Eğer gebeliğim devam ederse bende nisan annesi olacağım. Tüp bebek ile hamile kaldım ama değerim çok düşük henüz kısa filan gözükmedi. Bakalım bekleyip görücez :)
Güzel düşün güzel olsun inş. Çoğumuz aynı durumdayız aslında sabırsızlıkla kalp atışlarını duymayı bekliyoruz. Hoşgeldin :)

Kizlar bendede hic belirti yok ne bulantı ne kusma.. birde 6+2 iken vücudunuzda bir değişiklik oldu mu ? Yani bebeğin varlığını hissettiniz mi karnın şişmesi gibi falan?
Ben kızıma hamileyken başlarda hiçbişey hissetmiyordum. İlerleyen haftalarda kusmlarım başlamıştı. Kuzenim hamileliği boyunca hiçbişey hissetmedi tekmelerinden başka. Korkulcak bişey değil yani merak etme :) kusmak istemezsin inan bana :))

Yoktur canım oyle bişey aklına getirme sıkma canını bosyere sen hastaneye gidicen kalp atısını da duyucan bak bu ilk muayenende:)

O kadar heyecan yaptim ki sürekli kontrol ediyorum elimle sistimi şişmedimi :) tatile gidecektik bebek haberini alınca iptal ettik. dakikalari saydim bayramda. :) sabah olsaydi hayirlisiyla

O kadar heyecan yaptim ki sürekli kontrol ediyorum elimle sistimi şişmedimi :) tatile gidecektik bebek haberini alınca iptal ettik. dakikalari saydim bayramda. :) sabah olsaydi hayirlisiyla
Seni çook iyi anlıyorum. Benim 2.gebeliğim olmasına rağmen aynı heyecanı hissediyorum. Herşey güzel olacak inş :) martta teker teker doğum hikayelerimizi okumaya başlarız inş

Hayırlı olsun.
Değerin 50 nin üstünde mi?
İnşaallah seninle kalacak bırakmayacak.

Güzel düşün güzel olsun inş. Çoğumuz aynı durumdayız aslında sabırsızlıkla kalp atışlarını duymayı bekliyoruz. Hoşgeldin :)

Teşekkür ederim kızlar :) çok sağolun

Değerlerim şu şekilde

9. Gün : 4

12. Gün : 17

14 Gün : 50

16. Gün : 110

18. Gün : 264

Yarın 20. Gün bakalım nasıl yükselme olacak.

3. Gün embriyosu. Birçok kişiye göre düşük başladım
Sen o kişilere bakma çok biliyorlar.
Ben tüp bebek konusunda hatmettim.
3 gün embriyosu 5. Gün gibi değil.
Ayrıca geç döllenmiş değerlerden anlaşılıyor zaten.
Fakat geç döllenmesi olumsuz olacak diye sana kimse konuşamaz.
Değerlerin guzel yükselmiş.
İki katı yükselme olursa sorun yok zaten.
Yerleşme kanaman oldumu cnm?

Hayır kanama adet ağrısı hiç bişey olmadi. Bekliyorum öylece :)

Hayır kanama adet ağrısı hiç bişey olmadi. Bekliyorum öylece :)
Bekle cnm :):):):)
Hayırlı olacak bence.
Değerlerin gayet güzel iki katı artmış.
Doktorun da sana iki günde bı test yap ve eğer jel, iğne yada fitil kullanıyorsan devam et demiştir.
Değerlerinde anormal artış da yok.
Bence oldu bu iş dualarım seninle cnm.
Tüp bebek çok stresli ve hele bu bekleyisler bende aynı yollardan geçtim.
Seni çok iyi anlıyorum.

Merhaba hayırlı olsun çok sevindim siz tüp bebek yaptırıyordunuz pozitifi görmüşsünüz allah kucağınıza da almayı nasip etsin

E canımcım daha nolsun 2 kat 2 kat gitmiş iyi maşallah

Merhaba hayırlı olsun çok sevindim siz tüp bebek yaptırıyordunuz pozitifi görmüşsünüz allah kucağınıza da almayı nasip etsin

Çok teşekkür ederim kızlar içimi ferahlattınız inşallah hepimiz yavrularımıza kavuşuruz. En kısa zamanda.

Chickennova sen şuan hamilemisin tüp bebek mi ?

Çok duygulandım, mücadelemi bilenler yazınca çok duygusal oluyorum.
Rabbim hiç birimizin kucağını boş bırakmasın inşallah.
Sizde mi hamilesiniz.

Çok duygulandım, mücadelemi bilenler yazınca çok duygusal oluyorum.
Rabbim hiç birimizin kucağını boş bırakmasın inşallah.
Sizde mi hamilesiniz.
Yok değilim ben de tüp bebek tekrar yaptırmak istiyorum ama cesaret edemiyorum dondurulmuş embriyo ile pozif oldu amin isteyen herkes anne olur inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…