Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Mrh sizin ilk asilamamiydi ben dün oldum ama asilamadan hemen sonra dr masadan kaldirdilar hemen lavabuya kuştum inşallah olmustur diye Allah'tan umut kesmiyorum

Mrh benim aşılamam dün oldu olduktan hemensonra beni masadan kaldırdılar içime hiç sinmedi ve kalkar kalkmaz lavabuya kuştum dayanacak gücüm yoktu çok sıkışmıştım acaba böyleolupta aşısı tutanlar varmi

Neden hemen kaldırdılar en az 15 dk uzanman gerekiyordu. Tabiki olacağı varsa olur. Spermler yumurtaya doğru hareket ederek ulaşıyor yer çekiminden dolayı uzanmak bu ulaşımı kolaylaştırıyor. Umudunuzu kaybetmeyin. Olacak olana hiçbir şey engel olamaz ama olmayacaksa da her şey ona bir engeldir. Hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah

Inşallah canim

Kızlar değer 5 çıktı iki gün sonra tekrar baktıracaksın dedi. Tutmadı görünen o ki. Çok üzgünüm..

Hayırlısı olsun diyelim canım. Ama hiç belli de olmaz. Pazartesi günü bir bakmışsın değerin 15lerde. İnşallah öyle olur. Ama olmadıysa da sakın pes etme 2.aşılamanı da yaptır. 1. aşılamada her 10 kadından 1i hamile kalabiliyor düşük bir değer 2.de ihtimal artıyor. Vakti varmış demek ki. Hayırlı vakitte nasip olsun

valla benimde biraz umutlar yalan oldu gibi 11 günüm sayılır bugün idrar yaptimnegatif doktorum carsamba kan istiyor valla napcagimi bilemedim

valla benimde biraz umutlar yalan oldu gibi 11 günüm sayılır bugün idrar yaptimnegatif doktorum carsamba kan istiyor valla napcagimi bilemedim
Canım 11.gün erken bence. Yumurta 36ila48 saatleri arasında çatlar. Yani 2 günü atla. 3.gün döllenme olduysa döllenmiş yumurta 5 ila 6 gün içinde rahme ulaşır. 9 gün geride kaldı. 2 gün içinde idrarda pozitif çıkması mümkün değil. Bence 14.gün kan testi yap.

Gızlar naptınız nedir bu ayın bilançosu tatilden yeni döndüm bakamadım hiç kız güzel haberler yokmu hiç

Bide aşılama yapanlar ve hasta olanlara bi sorum olcak benim aşılamadan sonra adetim 8-10 gün falan sürdü ve çok aşırı geldi kahverengi başladı bi süre değişik bişey oldu yani normal mi böyle olan var mı

aslında çok doğru dedin canım ama kafamı karıştıran ilk aşılama da bu günlerde ben hep pozitif gördüm iğne etkisi olduğunu farkındaydım bu niye böyle oldu anlamadım açıkçası

erken yapmadım aslında tam zamanıydı ama ne bilim bana kalırsa da hamileyim demek için erkendi. kimseye bişey demedik o yüzden. kendim bile sevinemedim. evde internetten sonuca bakıp hastaneye sonra gittik. doktor gözünüz aydın hamilesiniz dedi ben sevinemedim bile. hiç böyle hayal etmemiştim. ne bileyim bilinçli olmakta iyi bişey değilmiş :) şimdi değerin 200 leri görmezse haftaya kadar sağlıklı bi hamilelik değildir dedi. yükselme oranı iyi ama değer çok düşük. inşallah geç döllenme vs bişseydir diye dua ediyorum 7 yıldır negatifi görmekten çok yoruldum çünkü.

aslında çok doğru dedin canım ama kafamı karıştıran ilk aşılama da bu günlerde ben hep pozitif gördüm iğne etkisi olduğunu farkındaydım bu niye böyle oldu anlamadım açıkçası
İğnenin etkisi ne kadar 10 güne kadar geçiyor diye biliyorum. 14 gün öncesindeki ne pozitife sevin ne de negatife üzül. Bence doğru sonuç için beklenmeli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…