Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
İğnenin etkisi ne kadar 10 güne kadar geçiyor diye biliyorum. 14 gün öncesindeki ne pozitife sevin ne de negatife üzül. Bence doğru sonuç için beklenmeli.
aynen doğruda insan teste çıkar die bekliyor varsa neyse daha yapmicam zaten çarşamba vercem kanı direk

Mrh benim aşılamam dün oldu olduktan hemensonra beni masadan kaldırdılar içime hiç sinmedi ve kalkar kalkmaz lavabuya kuştum dayanacak gücüm yoktu çok sıkışmıştım acaba böyleolupta aşısı tutanlar varmi
Merhaba kızlar benimde ilk aşılamam 7. Gün bugün beni masadan 15 dakika kaldırmadılar sonra yatağa aldılar 3 saatte öyle yatırdılar bakalım heyecanla bekliyorum allah hepimizin yardımcısı olsun

Merhaba kızlar benimde ilk aşılamam 7. Gün bugün beni masadan 15 dakika kaldırmadılar sonra yatağa aldılar 3 saatte öyle yatırdılar bakalım heyecanla bekliyorum allah hepimizin yardımcısı olsun
hayırlısı olsun insalah 3 saat yatırmak baya saçma olmuş bence en fazla yarım saat yatırıyorlar genelde zaten ama inşallah güzel sonuçlar alirsin

Hayırlisi inşallah benim yarın 8. Gün hepimizin tutar inşallah benim çipli aşılamayı bakalım
Çipli aşılama ne? Her doktor yapıyor mu yoksa özellerde mi yapılıyor. Benim aşılama gününü saymazsam bugün 16.gğn bitti sabah sağlık ocağında kan vercem. Kızlar herkesten dua bekliyorum. İnşallah tutmuştur. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🙏🙏

Hamile kaldinizmi
[/Q
Çipli aşılama ne? Her doktor yapıyor mu yoksa özellerde mi yapılıyor. Benim aşılama gününü saymazsam bugün 16.gğn bitti sabah sağlık ocağında kan vercem. Kızlar herkesten dua bekliyorum. İnşallah tutmuştur. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🙏🙏
Çipli aşılama özellerde yapıyorlar spermlerin dna sı iyi olanları seçiyorlar inşallah hepimizinki tutmuştur

Kizlar yaa ben 7 Eylul cmt gununde asilama olmustum ama aslinda ovulasyon gunum pazardi fakat klinik kapali oldugu icin cmt yapalim transferi demisti doktor. tam iki hafta sonra 21 eylul cmt idrar testi yaptim negatif cikti. Bugun BAT gunum ve cok korkuyorum cunku pembe cok azicik bi akinti geldi dun geceden beri sancim var ama adet olamadim. 3 ay once dis gebelik gecirdigimde de ayni boyle olmustu adetim 1 hafta gecikmisti lekelenme basladiktan sonra test pozitif cikti doktor gec dollenme galiba dedi sonraki bhcg testlerinden ve ultrasondan dis gebelik anlasildi ve o kanama 40 gun surdu ve 40 gun boyunca bhcg yuksek oldugundan hep mide bulantisi yasadim :KK43:(((( napayim kizlar biraz daha bekleyeyim mi yoksa kan tahlili mi yaptirayim yoksa idrar testini ne zaman tekrarlayayim insallah yine dis gebelik degildir Rabbim kimseye yasatmasin coook zordu.

Son düzenleme:
Kizlar yaa ben 14 Eylul cmt gununde asilama olmustum ama aslinda ovulasyon gunum pazardi fakat klinik kapali oldugu icin cmt yapalim transferi demisti doktor. tam iki hafta sonra 21 eylul cmt idrar testi yaptim negatif cikti. Bugun BAT gunum ve cok korkuyorum cunku pembe cok azicik bi akinti geldi dun geceden beri sancim var ama adet olamadim. 3 ay once dis gebelik gecirdigimde de ayni boyle olmustu adetim 1 hafta gecikmisti lekelenme basladiktan sonra test pozitif cikti doktor gec dollenme galiba dedi sonraki bhcg testlerinden ve ultrasondan dis gebelik anlasildi ve o kanama 40 gun surdu ve 40 gun boyunca bhcg yuksek oldugundan hep mide bulantisi yasadim :KK43:(((( napayim kizlar biraz daha bekleyeyim mi yoksa kan tahlili mi yaptirayim yoksa idrar testini ne zaman tekrarlayayim insallah yine dis gebelik degildir Rabbim kimseye yasatmasin coook zordu.
Yani şöyle bence hemen degilde iste perşembe kan ver eğer pozitif çıkarsa cumartesi yine kan ver zaten değerin artışından gebeliğin sağlıklı olup olmadığını anlarsin en az iki katı çıkması gerekiyo

Yani şöyle bence hemen degilde iste perşembe kan ver eğer pozitif çıkarsa cumartesi yine kan ver zaten değerin artışından gebeliğin sağlıklı olup olmadığını anlarsin en az iki katı çıkması gerekiyo
yanlis yazmisim transfer 7eylulde yapildi ve bugun bat gunumdu. persmbeyi bekleyeyim mi yine de? dis gebelikse yine ne kadar erken ogrenilse tedavi olarak kolay olur gecenkinde 2 defa dusuk toz kemoterapi ignesi vurmuslardi.

yanlis yazmisim transfer 7eylulde yapildi ve bugun bat gunumdu. persmbeyi bekleyeyim mi yine de? dis gebelikse yine ne kadar erken ogrenilse tedavi olarak kolay olur gecenkinde 2 defa dusuk toz kemoterapi ignesi vurmuslardi.
Hee tamam o zaman şimdi de yapabilirsin ama hersekilde iki günlük takip yapman lazım

Kizlar yaa ben 7 Eylul cmt gununde asilama olmustum ama aslinda ovulasyon gunum pazardi fakat klinik kapali oldugu icin cmt yapalim transferi demisti doktor. tam iki hafta sonra 21 eylul cmt idrar testi yaptim negatif cikti. Bugun BAT gunum ve cok korkuyorum cunku pembe cok azicik bi akinti geldi dun geceden beri sancim var ama adet olamadim. 3 ay once dis gebelik gecirdigimde de ayni boyle olmustu adetim 1 hafta gecikmisti lekelenme basladiktan sonra test pozitif cikti doktor gec dollenme galiba dedi sonraki bhcg testlerinden ve ultrasondan dis gebelik anlasildi ve o kanama 40 gun surdu ve 40 gun boyunca bhcg yuksek oldugundan hep mide bulantisi yasadim :KK43:(((( napayim kizlar biraz daha bekleyeyim mi yoksa kan tahlili mi yaptirayim yoksa idrar testini ne zaman tekrarlayayim insallah yine dis gebelik degildir Rabbim kimseye yasatmasin coook zordu.
Canım bence böyle bir şüphen varsa yarın kan tahlili yaptır. Riske atma hiç. Eğer adetsen yarına kadar adet kanaması şeklini alması lazım. Yine az pembemsi lekelenmeyse dr git derim.

:anneadayı::nazar:Kızlar bu arada gebeyim. Bugün kan testi yaptım 1256 çıktı değerim. Aşılama gününü saymazsam bugün 17.gündü. Rabbim bu mutluluğu hepinize yaşatsın inşallah. Belirtilerim başta çok vardı ama sonra gitti. Bir haftadır sadece gündüzleri mutlaka uyuyordum. Cuma günü de sabaha kadar kasık ve bel ağrısı çektim. Adet oluyorum zannettim ama çok şükür olmadım. Aşılamadan iki gün önce 15mm ve 20.5 mm büyüklüğünde 2 yumurtam vardı. Aşılamada yumurtalar çatlamamış dedi dr. Aşılamadan sonra tekrar çatlatma iğnesi vurdu. Rabbim nasip edince hiçbir şey engel olmuyor ama nasip olmayınca da her şey engel. 4 yıldır bu anı bekliyorduk. İnşallah hepiniz en kısa ve hayırlı zamanda anne olursunuz

X