Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Selam kızlar. Benim bugün BAT günüm zaten bu sabah da başladılar. Gittim kontrole kan verdim 0.7 çıktı ((( Şimdi 1 ay mola veriyorum sonra 2.ci yapacağız. Inş o tuttar

Hanimlar merhaba. Ayın 6 sinda asilama oldum ben. Bugun ates,kusma sikayetiyle acillik oldum. Beta hcg 6.57 cikti. Doktor hamilesin ama cok da umutlanmayin olmayadabilir dedi. Boyle baslayip degeri yukselen var mi acaba ? Yada napmaliyim. Bekliyim mi kadin doguma gidim mi ?
Aşılama tarihimiz aynı bu arada. İnşallah bana da nasip olur

Selam kızlar. Benim bugün BAT günüm zaten bu sabah da başladılar. Gittim kontrole kan verdim 0.7 çıktı ((( Şimdi 1 ay mola veriyorum sonra 2.ci yapacağız. Inş o tuttar
Hayırlısı inşallah canım bi dahaki olumlu geçer. Ben de dün idrar testi yaptım ama negatif tabiiki benim BAT da pazar günü.

Maalesef dün bu sabahı bekleyemeden akşam yaptım testi ve yine negatif. Hayırlısı artık. Umarım siz pozitifi görürsünüz.
herşeyin hayırlısı inşallah zamanı var elbet benim ikincinasilama zaten bu sefer üstünde fazla durmuyorum rabbim nasip eder belki ama etmezse tüp bebeğe geçcen direk canim

hayırlısı olsun inşallah canım umarım bebeğin seninledir ne gibi belirtilerin oldu bizede biraz bahsedermisin
son iki üç gündür adet olacakmışım da olamıyormuşum gibiydi. hatta o kadar kötüydü ki göğüslerim falan anlatamam. ara ara kasığımda adet ağrısına benzemeyen çok tuhaf bi ağrım oldu. bir de dün yaşadığım kusma ve ateş de gebelik belirtisiymiş. başka da belirgin bişey yaşamadım. dua edin nolur. hevesim kursağımda kalmasın. rabbim isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah.

son iki üç gündür adet olacakmışım da olamıyormuşum gibiydi. hatta o kadar kötüydü ki göğüslerim falan anlatamam. ara ara kasığımda adet ağrısına benzemeyen çok tuhaf bi ağrım oldu. bir de dün yaşadığım kusma ve ateş de gebelik belirtisiymiş. başka da belirgin bişey yaşamadım. dua edin nolur. hevesim kursağımda kalmasın. rabbim isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah.
Inşallah hayırlısıyla güzel bir gebelik yaşarsın tutunur bebeğin sana amin

çoğu belirti bendede var hayırlısı olsunninsallah kuzum allahım inşallah size bağışlar kuzunuzu emeklerimiz boşa gitmesin insalah

herşeyin hayırlısı inşallah zamanı var elbet benim ikincinasilama zaten bu sefer üstünde fazla durmuyorum rabbim nasip eder belki ama etmezse tüp bebeğe geçcen direk canim
Amin canım. Benim ilk aşılamaydı bir dahaki ay yine deneyeceğiz yine olmazsa artık mart gibi falan bize de tüp bebek seçeneği kalıyor artık.

Inşallah hayırlısıyla güzel bir gebelik yaşarsın tutunur bebeğin sana amin
Amiiinn Amiinn... bir de dün aşırı bel ağrısı oldu ve çookk hafif de jelle birlikte kurumuş kana benzer bişey geldi. belki de jelin kendisiydi bilemiyorum ama ilk seferde ve bu aşılamada da jel hep beyaz gelirdi geri.ilk kez dün ve önceki gün oldu bugun de yok. yarın testi tekrarlicam. inşallah değerim yükselmiştir. anneme bile söyleyemedim korkumdan. ya yoksa diye. Rabbim kimsenin hevesini kursağında koymasın.

Amiiinn Amiinn... bir de dün aşırı bel ağrısı oldu ve çookk hafif de jelle birlikte kurumuş kana benzer bişey geldi. belki de jelin kendisiydi bilemiyorum ama ilk seferde ve bu aşılamada da jel hep beyaz gelirdi geri.ilk kez dün ve önceki gün oldu bugun de yok. yarın testi tekrarlicam. inşallah değerim yükselmiştir. anneme bile söyleyemedim korkumdan. ya yoksa diye. Rabbim kimsenin hevesini kursağında koymasın.
Yerleşme lekesi de olabilir. Ya da büyüdüğü için rahim genişlemesinden kaynaklı da olabilir. İnşallah bebeğin seninledir. Hevesin artarak devam etsin inşallah. Aynı tarihte aşılama yaptırmışız. Bende göğüste sertlik haricinde hiçbir belirti yok. Bizlere de dua et

Yerleşme lekesi de olabilir. Ya da büyüdüğü için rahim genişlemesinden kaynaklı da olabilir. İnşallah bebeğin seninledir. Hevesin artarak devam etsin inşallah. Aynı tarihte aşılama yaptırmışız. Bende göğüste sertlik haricinde hiçbir belirti yok. Bizlere de dua et
Her zaman dua ederken soyluyorum isteyen herkese icinde bana da diye. Rabbim kimsenin emegini ziyan etmez insallah. Vakti saati vardir. Hayirlisiyla tez zamanda siz de guzel haberler alip burda bizlerle paylasiyor olucaksiniz insallah😍

Sen ne zaman test yapitiracaksin normal de yarin gunu zaten

Ben pazartesi yapcam. Test yapıp negatifi görmek daha çok üzüyor beni. Belki yanlıştır diye yine adeti bekliyorum. O yüzden adet günüm geçsin istiyorum.
valla pozitifi görünce herşey bitecek sanıyodum ben ama pek öyle olmadı. değerim 10 olmuş ama kanamam başladı. doktor yapacak bişey yok bekleyip görücez belki de adet oluyosundur dedi. ben sana suan ne desem yalan olur bir hafta sonra testi tekrarla o zaman anlaşılır dedi. o kadar üzgünüm ki anlatamam.

valla pozitifi görünce herşey bitecek sanıyodum ben ama pek öyle olmadı. değerim 10 olmuş ama kanamam başladı. doktor yapacak bişey yok bekleyip görücez belki de adet oluyosundur dedi. ben sana suan ne desem yalan olur bir hafta sonra testi tekrarla o zaman anlaşılır dedi. o kadar üzgünüm ki anlatamam.
Hayırlısı olsun. Çok üzüldüm sizin adınıza. Çünkü sevinemeden büyük üzüntü yaşamayı çok iyi biliyorum. Ne olursa olsun pes etmeyin. Eğer bu sefer de olmadıysa hiç beklemeden devam edin. Bize mücadele yakışır.

Canım durumun netleşmeden yazmak istemedim moralin bozulmasın diye ama ben yurtdışında yaşıyorum 10un altını hamilelik saymıyorlar burda. Eğer 10 üstü ise gebelik var diyorlar. En güzeli kan testini bu kadar erken yaptırmamak idrar testleri 50 ve üstündeyse çıkıyor zaten. Üzme kendini diyemiyorum çünkü illa üzüleceksin kendimden biliyorum ama yalnız olmadığını bil ❤️ Bizlerin imtihanı da buymuş işte. İnşallah en hayırlı zamanda sağlıklı salih bir evlat sahibi olursun/oluruz.

insallah ikincide olur canim ya benimde ayni sekilde rabbim insallah tup bebehe Gerek kalmadan bize nasip eder
Bakalım pzt BAT. Sen test yaptın mı ne zaman yapıcan. Bana doktor cmt gel kan testi yapalım dedi ama perşembe idrar negatif çıktı o yüzden pztyi beklemeden gitmek istemiyorum. 3 ay önce dış gebelik geçirdiğim için tekrarlayabilirmiş varsa gebelik acil takip şart dedi

X