Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Arkadaşlar konuyu dağıtıyorum dolunay var, sakin olalım, balık dolunayı...14 Eylül... Hadi izleyelim bakalım. Akışına bırakın. Ekim ayında belli olur nasılsa tüm sonuçlar en kötü... O değil de siz de üniversite sınavına girip de sonuç bekleyen ergenler gibi değil misiniz... acaba yerleştik mi açıkta mı kaldık. İnşallah herkes 1. Tercihine yerleşir, Boğaziçi İşletme

Of of tamda rast gelmiş ya
Çabuk geçer ins ilaç kullanma dicem de çok kötüysen bir sor doktora istersen
2 gündür böyleyim circirda oldum
İlaç içmedim henüz . Ihlamur meyve falan geçiştiriyorum öyle ama çok kötü oldum bu gece , yarin sorucam doktora

Benim6. Günüm yarin adet günüm dediler ki crinone jel adeti geciktiriyomus varmi oyle bisey
Nasıl 6. Günün ve yarın adet günün anlamadım canım. Çünkü ovulasyondan sonra aşılama yapılır ve adet de ovuasyondan 15 gün sonra hamilelik yoksa gelir. Dediğin jeli de maalesef bilmiyorum bana doktor ekstra hiçbir şey vermedi (progestan jeli dahil)

aynen öyle olduk yaa kız oğlan farketmez bir tanceik olaa yeter modundayım tabii bir de sağlıklı ve hayırlı

Şimdiden umudum kalmadı bu hasta halimde vücudum güçsüzken nasıl tutunsun çocuk ben bile kendime tahammül edemiyorum suan ya
Kuzum ya düşünme öyle valla benimde içim yok hamile değilimdir falan diyor ama dilimde hep dua bir zamanı var ve o zaman geldiğinde hasta olsada olmasan da bebeğin seninle olur

Benim de çarpıntım var bugün azcık yorulsam hemen pıt pıt. Troid tsh değerime takıntıyım. Düşmiyor (((

Bende tiroid hastasıyım levotiron kullanıyorum 50mg
Sende mi asilama oldun canim ..
Ne zamandır ilaç kullaniyosun

Evet haşimatoyum kullanıyorum bir senedir... şu an en son 3,91 çıktı tsh moralim bozuldu 2,47 idi en son....

Ben de dostinex kullanıyorum haftada bir yarım. Nerdeyse bir sene olacak bıraksamnyükselir diye korkuyorum prolaktin yüksekliği gebeliğe direk engel çünkü zaten iki senedir uğraşıyoruz bir senesi prolaktin sınırda gezmişim doktor değiştirince ilaca başladı sağolsun canım doktorum. Tek cephede savaşmıyoruz hiçbirimiz kızlar görünen o..

Merhaba hangi ilacı kullandınız neden geç büyüdü? Kaçıncı gün başladınız? Sürecinizi anlatabilir misiniz biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…