Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Prolaktin kac mesela yuksekten kasit
reglin ikinci üçüncü günü bakılıyor benim 30 çıkmıştı sınırda daha önce test yapan doktordan 25 çıkmış hiç bir Şey dememişti aslında aşırı yüksek değilmiş ama doktor işi şansa bırakmayalım sınırda değerin dedi o zamandan beri haftada yatım doz alıyorum prolaktin çok önemli kızlar streste acayip yükseltiyor.

Kızlar burda kimler kan sulandırıcı iğne kullanıyor (oksapar) mosmor yaptı. Yok mu bunun bir çaresi?? Morartmadan iğne nasıl yapılır bilen var mı?

benim morluklarım çeşit çeşit ... nokta şeklinde olan da var koyulu açıklı yayılmış morun her tonunu görebiliyorum adeta renk cümbüşü :halay:

Bir tane resim vardı bir sürü iğne ortasına bebeğini koymuş anne. Çok şey anlatıyordu... nelere katlanıyoruz onun için:KK200:

Bir tane resim vardı bir sürü iğne ortasına bebeğini koymuş anne. Çok şey anlatıyordu... nelere katlanıyoruz onun için:KK200:

Sizin aşılamanın kaçıncı günü? Benim gibi çarpıntı sorunu yaşayan var mı. Çok canım sıkılıyor gayet sağlıklı iken sağlığım bozuldu. Doktoruma soruyorum tsh baktır diyor.

Ben şu an umarım tutmaz diye yalvarıyorum bu çarpıntı ve tsh ile tekrar düşük olacağına hiç olmasın kalbim habire güp güp yokluyor. Troid hastalığı gerçkten bende bu etkiyi yaptı haşimato yani

Sizin aşılamanın kaçıncı günü? Benim gibi çarpıntı sorunu yaşayan var mı. Çok canım sıkılıyor gayet sağlıklı iken sağlığım bozuldu. Doktoruma soruyorum tsh baktır diyor.
Benim yarın bir hafta olacak yeme durumların nasıl ben mideme çok yüklenirsem olur genelde ama aşılamadan sonra yaşamadım hiç daha önce oluyor muydu ?

Geçen sene haşimato olduğumu öğrenmeden önce vardı gebelik öncesi hatta doktorum olan gökalp öner e de söyledim ama üzerinde durmadı aşılamayı yaptı ki tsh 5 olmasına rağmen.... sonra da düşük. Düşük sonras haşimato olduğumu öğrendim. İlaç başladım çarpıntım kesildi. Ama aşılama sürecinde çatlatma iğnesini vurduktan sonra başladı zaten de tsh 3,91 oldu aşılamadan bir gün sonra. Dozu yükseltti endişe etme dedi endokrinci önermişti prof dr fatih tanriverdi memorialde aşılama parası ödedim çok pahalı ama mecbur ona gidiyorum niğdede dzgün doktor yok.

Kızlar içinizde yumurtaları büyüsün diye kullandığı iğne etki etmeyen var mı? En fazla kaç gün kullandınız kaç doz kullandınız

Kızlar ben çok stresli günler geçiriyorum, işimle alakalı, inşallah bu asilama sürecini kötü etkilemez. Çok üzülüyorum, bakalım perşembe gününe kadar beklicem. Sonuç olumlu olur inşallah.

Kızlar içinizde yumurtaları büyüsün diye kullandığı iğne etki etmeyen var mı? En fazla kaç gün kullandınız kaç doz kullandınız
Ben 14 gün vuruldum iĞne, önce 10 tane verdi baktı daha büyümemiş, 4 tane daha verdi sonra , çatlarla iğnesi işte.

Kızlar ben çok stresli günler geçiriyorum, işimle alakalı, inşallah bu asilama sürecini kötü etkilemez. Çok üzülüyorum, bakalım perşembe gününe kadar beklicem. Sonuç olumlu olur inşallah.

Neden ne oldu işinle alakalı?? Kaçıncı günü aşılamanın

Merhaba ben de 9 Eylül de çatlatma iğnesi oldum bat 25 Eylül, 4 yıldır bekliyorum yavrumu umarım herkes dileğinde kavuşur

Neden ne oldu işinle alakalı?? Kaçıncı günü aşılamanın

Çok uzun sürer anlatsam, aşılamanın 9. Günü bugün. 15 . Gün-de jeller bitince bakalim adet olmazsam, test yapicam.
Stres sıkıntı, ordan oraya gitmeler işimi halledebilmek için. Bir sürü dert işimle alakalı.

Merhaba ben de 9 Eylül de çatlatma iğnesi oldum bat 25 Eylül, 4 yıldır bekliyorum yavrumu umarım herkes dileğinde kavuşur
Inşallah, Allah hepimizin gönlüne göre versin, benim de 3 yıl oldu evleneli. 2 yıldır uğraşıyoruz, ancak daha asilama aşamasına gelebildik .

Çok uzun sürer anlatsam, aşılamanın 9. Günü bugün. 15 . Gün-de jeller bitince bakalim adet olmazsam, test yapicam.
Stres sıkıntı, ordan oraya gitmeler işimi halledebilmek için. Bir sürü dert işimle alakalı.

Umarım sonuç güzel olur

Benim Adetin üçüncü günü başlayan iğne 75 ilk yaptım 6 gün boyunca sonra adetin onuncu günü çatlatma iğnesi ve 12. Gün aşılama oldu.

X