2019 da ikizleri olacaklar

Merhaba bende 9 haftalık ikizlere hamileyim.tüp bebekle oldu.6.haftadan beri ara ara lekelenme şeklinde kanamam oluyor doktor sorun yok desede korkuyorum.
Hayırlı olsun inşallah güzel güzel gelirler. Doktor problem gormuyorsa yoktur inşallah dikkat edin dinlenin bol bol. Benim de ilk hamileligim doğal olarak ikiz benimkiler de bakalim hayırlısı artik...

Hayırlı olsun inşallah güzel güzel gelirler. Doktor problem gormuyorsa yoktur inşallah dikkat edin dinlenin bol bol. Benim de ilk hamileligim doğal olarak ikiz benimkiler de bakalim hayırlısı artik...
Teşekkür ederim sizinde hayırlı olsun dinleniyorum sürekli bakalim insallah herşey yolunda gider

Selam canim bende ikiz bkliyorm 10+3 uz. 6. Hftada solemslerdi 7 8 de netlesti iyice benmde canim aralarnda fark 1 hafta kadrdi soradn gleen minigim hizli cikti fark kapandi nerdeyse 1 gun vardi en son. Aralarnda 0.20 cm frk vrdi cok azdi hic olmsz dusnme canim❤ zor geciyor ama cok cabk yoruluyorm surekli bulanti hic gecmedi bunada sukur tabiki rabbim nasip etti ya hersryi cekeriz

Canım inan ki bulantidan fazla öyle yorgun öyle enerjisizim ki ev mahvoldu 3 haftadır kafaya da çok takıyorum bunları diyorum bu kadar pisi dağınıklığı nasıl toplayacagim çok şükür doktor ayrıca bir risk var demedi iyiyiz inşallah ama bu bitkinlik beni mahvetti iş yerinde performans sifir, kim bilir arkadaşlar mudurler özellikle calismadigimi düşünüyordur Allah bebeklerini saglikla ve zamanında kucağına almayi nasip etsin

Merhaba bende 9 haftalık ikizlere hamileyim.tüp bebekle oldu.6.haftadan beri ara ara lekelenme şeklinde kanamam oluyor doktor sorun yok desede korkuyorum.

iyi düşünelim iyi olsun bende de lekenlenme olmuştu ama Progestanı fitil olarak kullandırdı doktorum kesildi sonra. Siz birşey kullanıyor musunuz?

Ah bana mi diyosn canim ayni durumdaym servsle zor gidp geliyorm bulantidn. Biraz yuruyim yoruluyorm enerji hic yok ayni seklde. Pantoln almaya gttk haftasonu 2 magaza girebildm bitti pilim:) tansiyonum cok dusk gidiyo o da etkiliyo seninde oledir:s temzlk yemek hic yapamadim annemlr destk oldu benm zatn tedaviyle oldgndan supurme bisi kaldrma asla yapmiyorm basit seler evde iste yemek yapmaya basladm bu hfta bakalm:)bebisler iyi olsn yeter ki aminn hepimz alalim inss canimcm❤

Cok gecms olsn canim. Endisende cok haklisin tedaviyle olnca korku cok oluyo insanda bende ayni durumdaym. Her kanama illa dusuk olmuyo yogn kanamalari oldu arkadasmn allaha sukur bebege bisi olmadi. Dr iyi diyorsa oyledir allaha emanet hepimizin yavrulari allah korusun meleklerini. Basta yerlsme lekelenmem oldu okadr korktm ki hemen igne yaptilar onlem amcli 3 kere falan toplamda igne olmstm 1 hfta aryla sora Crinone jel kullaniyorm sabah aksam 3 aya kadr devam demstr dr bide corasprin. Seninde vardir ek kullandklsrn mutlaka onlar da korur mutlaka

Amin canim,Yakınimda kimsem yok ki canım zorla bazen yemek yapıyorum ama o kadar diğer zamanlarda iş yerinde başımı tutup duruyorum gözüm kapaniyor

Amin canim,Yakınimda kimsem yok ki canım zorla bazen yemek yapıyorum ama o kadar diğer zamanlarda iş yerinde başımı tutup duruyorum gözüm kapaniyor
Teksen cok zor canim gercktn ya allah yardimcin olsn ins daha iyi olursn. Aksam eve gelnce yatiyo bazn direk insanm basima da vuruyo bazn. Uyku hali de zor gercektn bu sabah servisi kaciriyodum nrdeyse

Merhaba hanımlar
Bende ikiz bekliyorum çoğunuzdan ılerideyim sanırım 32+3 haftaligim. Benim ikinci gebeligim ve doğal yollardan ailede ikiz durumları var. bi kızım var 2 yasini yeni doldurdu. Bulantı kusma vs çok olmadı bende şükürler olsun rahat geçiyo hamilelik. Bu güne kadar toplam 22 kilo aldım. Perinatolog kontrol ediyor beni size de tavsiyem ikiz gebelik konusunda uzman bi doktor ile kontrole devam edin çok faydasını görürsünüz. Sormak İstedikleriniz olursa seve seve cevaplarım Allah herkese hayırlı hamilelik ve doğum nasip etsin inşaallah.

Sizin az kalmış masallah, benim de aileden kaynaklı doğal yollarla ikiz. İlk gebeligim . Perinatologa nasıl gidiyoruz yani universite hastanesinde mı devlette mı burda özelde öyle bir kavram yok canım.

Merhaba haninlar. Ben de insallah ikiz annesi olacagim. Keseleri gördük. Önümüzdeki hafta kalp atışı alabiliriz dedi doktorum. Bir kese diğerinden biraz küçüktü ama. Biri 9mm diğeri 6mm dedi. Zamanlarına göre iki kese de normal aralıktaymış ama insan tedirgin oluyor yine de.

Sizin az kalmış masallah, benim de aileden kaynaklı doğal yollarla ikiz. İlk gebeligim . Perinatologa nasıl gidiyoruz yani universite hastanesinde mı devlette mı burda özelde öyle bir kavram yok canım.

Ben kocaeli darica da oturuyorum canım. Ama gittiğim doktor istanbul kartal da docent ve gerçekten çok iyi bir doktor hakkında bir tane olumsuz yorum bulamadım internette ☺ başka illerde nasıl olur bilmiyorum ama üniversite hastaneleri ve araştırma hastanelerinde uzman perinatolog oluyor diye biliyorum

Tesekkur ederim canım, mutlu saglikli yillar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…