2019 da ikizleri olacaklar

kızlar merhaba , 7 ocakta betahcg 115 çıkmıştı dün yani aradan 4 gün geçtiğinde 1000 üzerindeydi. doktor ikiz gebelik olabilir dedi ama henüz keseyi görmedik. kan değerlerinden gebeliğinin ikiz olduğunu anlaya var mı acaba

Kan degerinden birşey demiyorlar genelde canım belli olmuyor, benim bat 3 gün geçtiğinde 1000 den buyuktu ama önce tek kese 9 gün sonra iki tane gördük. Hayirli olsun hamileliginiz saglikli geçsin

Selam anneler! 24 haftalık tek yumurta iki erkek bebek bekliyorum. Bu süreçte bizim ufak canavarlara site oluşturdum. Amacım bebişlere hatıra bırakmak, bir yandan da yaşadığım zorlukları paylaşmak. Ara ara güncel yazılar paylaşıyorum. İsteyen üye de olabilir. Link: www.ikizbebeklerim.com
Amacım kesinlikle para kazanmak vs değil. Zaten sitenin reklam alma yetkisi de yok. Sadece eğlenceli bir macera ortamı hedefledim.

Merhaba Arkadaslar, bende 2 yumurta ile asilama yoluyla hamile kaldim. bata 1 gün kala 132 cikti beta hcg. sizlerde beta kacti aceba?

Merhaba Arkadaslar, bende 2 yumurta ile asilama yoluyla hamile kaldim. bata 1 gün kala 132 cikti beta hcg. sizlerde beta kacti aceba?
Hayırli olsun canım, ben pek detaylı bilmiyorum hangi gün kaçtı epey de rahat biri olduğum için :)) ama bat iki gün gectikten sonra tek tahlil yaptırdım 1000 den buyuk yazıyordu net sayı da yazmiyordu.

Hayırli olsun canım, ben pek detaylı bilmiyorum hangi gün kaçtı epey de rahat biri olduğum için :)) ama bat iki gün gectikten sonra tek tahlil yaptırdım 1000 den buyuk yazıyordu net sayı da yazmiyordu.
cok tsk ederim canim, hayirlisi olur insallah hepimiz hakkinda. cvp verdigin icin saol arkadasim. bekleyip görecegiz, saglikli gelissinlerde, baska birsey istemiyor insan.

Selam kızlar herkese iyi Günaydın
Dun doktor randevumdan geldim.
Haftaya pazartesi 36+0 da doğum için gün verdi doktorum genel anestezi ile sezeryan olacak inşaallah sağlıkla sıhhatle ucumuzde kurtuluruz. Dualarinizi eksik etmeyin Allah hepimize sağ salim kolay doğum nasip etsin inşaallah ☺

Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin canim. Bir an önce de evinize geçersiniz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…