2019 da ikizleri olacaklar

Shewolf15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2018
1.565
2.218
35
Hayirli gunler herkese, bugün 6. Hafta içindeyim ve doktor kontrolum vardı. Geçen hafta nokta gibi tek kese varken bugun iki kese gorduk. Kalpleri atıyor ve birisi diğerinden birkaç gün geride. Muhtemelen geçen hafta görmediğimiz kucugumuz. Bir taraftan endişe,şok, korku bir taraftan heyecan ve sevinç yasiyorum. Aynı durumda olanlar varsa bazı konularda fikir alisverisi yapıp destek olabiliriz birbirimize. Henüz bugün öğrendiğim için daha sindiremedim saskinim. Allah sag salim evlatlarimiza kavuştursun inşallah

Masallah bizden 2 hafta ondesiniz rabbim sıkıntı vermeden sağlıkla kavustursun. Doğum sonrası için planinizi oluşturmaya başladınız mı ben calisiyorum ailem 18 saat mesafede
Ben çalışmıyorum. Eşim memleketimizde görev yapıyor. Aynı koyluyuz köyümüz 20dk uzakta. Yaz tatilinde köyde oluruz zaten doğum o zamana denk geliyor. Bunun dışında annem kaynanam gelip gidebilir. Zaten ilk 3 ayı atlatsam bebekler ele avuca gelmeye başlasa kendim bile bakabilirim. Size de Allah kolaylık versin insallah

benim de 10 haftalık :) 1 tane oğlum var ve öğrendiğimiz de şok olduk... yani 3 çocukla nasıl yaparım endişesi sardı bir anda...
Rabbim en doğrusunu bilir dedik ve durumu kabullendik... Allah sağlıkta elimize almayı nasip etsin... nerede yaşıyorsunuz?

Biz Erzurum da yasiyoruz canım. İnşallah rabbim hepimize kolaylığını ferahligini da versin

Merhaba ben de ikiz annesi olacağım inşallah 9+3 haftalık hamileyim. Bende çalışıyorum ama raporluyum şu an. Daha önce kalıplarım var birde ilk haftalarda kanaman oldu. 19 Aralık’ta nasipse kontrole gideceğim.

Hayırlı olsun insallah bu sefer sağlıkla devam eder hamileliginiz. Benim ilk hamileligim. Bazen korkuyorum sık sık pecete ile bakıyorum leke kanama var mı diye ama doktorum risk var demedi.hatta hoplasan da zıplasan da yuvarlansan da yemek bile yiyemesen bu aylarda hicbirsey olmaz dedi :) calisiyorum,9-10 saat uzanmadan uyumadan durmak tam bir işkence benim için çok uykum var. Mide rahatsızlıkları ve bulantilar git Gide fenalasiyor geçen hafta baslamisti.

Bulantı kusmalar bende de var neredeyse beş kiloya yakın verdim dayanıyorum ne yapalım artık. İnşallah sağlıkla alırız kucağımıza hepimiz

Hadi ya. Çok geçmiş olsun. Peki sonucunuzu hatırlıyor musunuz?? Hangi genlerde çıkmıştı filan
Teşekkürler. Tek gende çıktı tam hatırlayamıyorum. Normal şartlarda genetik profesörü bunun problem teşkil etmediğini söyledi

Teşekkürler. Tek gende çıktı tam hatırlayamıyorum. Normal şartlarda genetik profesörü bunun problem teşkil etmediğini söyledi
Hep aynı şeyleri söylüyorlar ama sonuç değişmiyor. Bana da hap yeterli demişlerdi kimyasal oldu. Sonra hapin yanına iğne eklediler

Hep aynı şeyleri söylüyorlar ama sonuç değişmiyor. Bana da hap yeterli demişlerdi kimyasal oldu. Sonra hapin yanına iğne eklediler
Maalesef her türlü önlemi aldık ama nasipleri yokmuş. Allah şimdi bebeklerime sağlık versin inşallah herkesinkilerle birlikte

Merhaba ikiz anneleri rabbim sağlıkla yavrularınızı kucaklarınıza almayı nasip etsin ben belirtilerinizi ve bhcg değerlerinizi merak ediyorum soylendigi gibi belirtiler daha ağır ve bhcg değerleriniz daha mi hızlı artış gösteriyor birde normal gebelikle mi oldu ikizleriniz

Yaptırdığım kan testlerinde günlük inanılmaz artış gösterdi. Doktorum ilk ondan şüphelendi sonrasında zaten 7.hafta her iki keseyi gördü... normal gebelik benimki...

Yaptırdığım kan testlerinde günlük inanılmaz artış gösterdi. Doktorum ilk ondan şüphelendi sonrasında zaten 7.hafta her iki keseyi gördü... normal gebelik benimki...
Masallahh rabbim saglikla kucagina almayi nadip etsin bende cok istiyorum ikiz bebekler tabi Allah nasip ederse bende 4 +3 gunluk hamileyim bhcg normal artis hesapladım değerlerdeki gibi her 2 güne 2 kat artış gösteriyor tesadüfen kanı hep aynı saatlerde vermişim dakika felan aynı o yüzden tam iki kat artış var cok sukur saglikli suan artışlara bakarsak Bakalim keseyi ne zaman görürüm. Ben cok istediğim icin sordum değerlerinizi ve belirtilerinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…