2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Anladım canım ben tam karar veremedim aksi bişey çıkarsa allah korusun
Kararım değişmicek zaten bu yüzden öğrenmemek daha mantıklı gibi geliyor bana ama
bi yanımda yaptır kafan rahat olsun diyor:/
Benim oğlumda yüksek çıkmıştı. Doktor bana amniyosentez önerdi. Düşük tehlikesi olduğu için yaptırmadım. İkiz başlayan gebelikti benim ki. İkiz gebelikte yüksek çıkıyormuş.

Kızlar geçen doktora gittiğimde doktor
Sordu 2li,3lü test yaptırmak istiyomusun istiyosan eğer hastaneden 1 ay sonrasına randevu alırsın
12.haftada yaptirirsin dedi
Siz ne düşünüyosunuz? Bu konuda
Ben bu konulari henuz bilmiyorm kizlar:s ama herkes yaptiriyo mecbur bunu hrp duyuyorm zamanini bilmiyordm. Icin rahat olir bence canim ya Allah korusun saglikli olsunlar❤

Kızlar geçen doktora gittiğimde doktor
Sordu 2li,3lü test yaptırmak istiyomusun istiyosan eğer hastaneden 1 ay sonrasına randevu alırsın
12.haftada yaptirirsin dedi
Siz ne düşünüyosunuz? Bu konuda
Canım benim çoğul gebelik olunca yaptırmam gereksiz. Ama sana ikili testi yaptırmanı tavsiye ederim. Bebekte sadece down için değil olası bir müdahale gerektirecek rahatsızlık olursa onu da belirliyor

Canım benim çoğul gebelik olunca yaptırmam gereksiz. Ama sana ikili testi yaptırmanı tavsiye ederim. Bebekte sadece down için değil olası bir müdahale gerektirecek rahatsızlık olursa onu da belirliyor
Ne gibi rahatsızlikta hamileyken tedavisi mümkün oluyor canım

İnsan Sadece rahatsızlıgı bildiğiyle kalıyor diye biliyorum canım

Gecen ctesi tam 5 hafta demsti banada ay hatrlamiyorm cok heyecanliydm o gun bakiym kagtta yaziyo mu:) kese 0.93 cm yaziyo sanki. Bugun 6+2 dedi kese buyumus gorunste baya. bebegi olctu 0.55 cm:)
Ben ilk gittim bi kan degerim 1500 oldugunda kese 4 mm di sonra üç gün sonra çağırdı son gittiğim işte ondada 7 mm di şimdi bakalım kaç olcak maşallah size bebiş şimdiden yarım santim olmuş bile kaldı 49 50 cm inşallah

Ne gibi rahatsızlikta hamileyken tedavisi mümkün oluyor canım

İnsan Sadece rahatsızlıgı bildiğiyle kalıyor diye biliyorum canım
Canım sadece anne karnında olarak düşünme doğar doğmaz müdahale edilecek durumlar olabilir. O sebepten yaptırmanı öneririm gene sen bilirsin elbette.

Anladim canim ondan gorunmemistir gizemli bebis:) benim kan degermde yukskti ondan sanirm. Sagol kuzum darisi basina guzel haberler ver bize❤

Ayyy ne güzell canım. Gözün aydın. Sağlıkla devam inşallah. Senin dondurulmuş değil miydi. Benim 3. gün dondurulmus ben nasıl hesaplayacağım acaba

Ayyy ne güzell canım. Gözün aydın. Sağlıkla devam inşallah. Senin dondurulmuş değil miydi. Benim 3. gün dondurulmus ben nasıl hesaplayacağım acaba
Yok canim ben taze transfer oldum 5. Gun:) kalanlari dondurduk:) sagolasn cnaim benim darisi basina olsn❤ zatn direkt soluyo doktor kagittada yaziyo solesn onu baz alirsn canim sade kese gornce net gunu tam blli olmuyo 5 hafta deniyo. Bak senin icin foto ekledim ilknde sag altta yaziyo 6w2d die. Doktorda onu dedi 6 hafta 2 gnluk die bebegi olcnce anliyolar heralde )

Eklentiler

• 20181124_144331.jpg
    125,6 KB · Görüntüleme: 41
Gördüm canım benimkini de ınceliim yazıyor mu acaba. Maaşallah minnak kuzu yerleşmiş yerine.

Yaa kıyamam ben çok tatlıı sağlıkla sıhhatle doğsun inşallah alttanmı muayene ediyo seni ben alttan oluyorum

Aman aman ilk pozunu da verirmiş minnak, saglıkla gelsin dünyaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…