2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Adet gunume gore 6+6 yım. Gecen ultrasona gore 6+4 oluyorum bugun o_O
Sen internete tüp bebek gebelik haftası yaz orda 5. Gün blastokiste göre hesaplattım 7+1 çıktım sende bir bak istersen. Eğer sen ultrason kağıdını diyorsan bebek çok küçül o doptu ölçüm doğru hafta değil. Onlar senin ultrasonunu yaparken ismini adet tarihini girdiğinde makina otomatik ölçüm yapıp haftanı ekranda gösteriyor. Adet tarhine göre haftanla ölçüm boyutlarına göre haftanı makşna en son çıkarıyor

Sen internete tüp bebek gebelik haftası yaz orda 5. Gün blastokiste göre hesaplattım 7+1 çıktım sende bir bak istersen. Eğer sen ultrason kağıdını diyorsan bebek çok küçül o doptu ölçüm doğru hafta değil. Onlar senin ultrasonunu yaparken ismini adet tarihini girdiğinde makina otomatik ölçüm yapıp haftanı ekranda gösteriyor. Adet tarhine göre haftanla ölçüm boyutlarına göre haftanı makşna en son çıkarıyor
Hesapladım 7+0 çıktı

Çok şükür mide bulandım yok ama hiç yemek yemeden aklıma gelmeyecek seviyedeyim bi de 3 gündür ara ara başım dönüyor. :confused: Allah sağlıkla kavuşmamıza yardım etsin inşallah.:KK73::KK200::nazar::anneadayı:
Sukir canim:) bugun doktoruma bulantim cok hic gecmiyo dedim onun icin ugrastik ya olsum die aa naz yok cekicen diyo:) aminn kuzum❤

Kizlarr bugun tahlil sonuclarimi gostermeye gittik doktora birde sadece kese gormustuk bebisi de goruruz blki dedik:) haftaya kalp atisi demisti. Bugun kalp atislarini duyduk Allaha sukurler olsum harika bi andi smsi inandim daha bi❤ 6+2 olmusuz. 2 3 hfta sora gleirsn kontrole dedi bnden haberler bole bugunlk:)

Internette 5. Gun embriyoya gore hedapladgmla tuttu doktorn dedigi bnde canim:KK66:
Anladım canım :)
Kizlarr bugun tahlil sonuclarimi gostermeye gittik doktora birde sadece kese gormustuk bebisi de goruruz blki dedik:) haftaya kalp atisi demisti. Bugun kalp atislarini duyduk Allaha sukurler olsum harika bi andi smsi inandim daha bi❤ 6+2 olmusuz. 2 3 hfta sora gleirsn kontrole dedi bnden haberler bole bugunlk:)
Masallah canım, pıt pıtları da duymuşsunuz, rabbim saglıkla kucağına almayı da nasip etsin ❤️ :)

Tahlillerimde iyi cikms kan degerlern iyi hapa gerek yok 3 4 aya gelelim ole yazarm dedi cok sevindm onlarda mide bulandiriyo cnku baya:))
Maşallah çok sevindim kuzum inş bende duyarım Perşembe gitmeyi düşünüyorum haftaya gel demişti beneği görrürüz demişti inşallah bende hayırlısıyla duyarım kalp atışlarını

Maşallah çok sevindim kuzum inş bende duyarım Perşembe gitmeyi düşünüyorum haftaya gel demişti beneği görrürüz demişti inşallah bende hayırlısıyla duyarım kalp atışlarını
Duyarsin canim:) hem bebisi gormek hem dinlemek harika bi duygu❤ sendende guzel mutlu haberler bkliyorm:KK66:

Ohh valla masallahhh bebis kese kalp muhabbetleri:63: daha bekleyenleri dusunmuyolar:KK12: saka bi yana :halay:bebisini goren kalp atisini duyan herkesin rabbim bebislerinin boyle devam etmesini nasip etsin hayirlisiyla da sag salim kucaklarinda gormek nasip etsin:anne: anam benim dahaaaaa 10 gunum var yaaaa:işsiz:

Ohh valla masallahhh bebis kese kalp muhabbetleri:63: daha bekleyenleri dusunmuyolar:KK12: saka bi yana :halay:bebisini goren kalp atisini duyan herkesin rabbim bebislerinin boyle devam etmesini nasip etsin hayirlisiyla da sag salim kucaklarinda gormek nasip etsin:anne: anam benim dahaaaaa 10 gunum var yaaaa:işsiz:
Zaman geçmek bilmiyo ki hiç biz daha kesemizi gördük haftaya bebişi görmeye gel dedi doktor nasip bakalım senin 10 gün sonra kalp atışımı duyulacak

Morasigi Morasigi canm sen gecen hafta gittiğinde kese boyutu ne kadardı benim çarşamba günü 7 mm di 5 haftalık dedi senin ne kadardı kesen
Gecen ctesi tam 5 hafta demsti banada ay hatrlamiyorm cok heyecanliydm o gun bakiym kagtta yaziyo mu:) kese 0.93 cm yaziyo sanki. Bugun 6+2 dedi kese buyumus gorunste baya. bebegi olctu 0.55 cm:)

Allah razi olsun canim evet bklemek zor sanada nasip olack sende bize yazacan sevincez:) bklemek zor gercekten:)

X