2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Günaydın kızlar dün çok abarttım yemeği 2 kilocuk almışım. Bugün daha kahvaltımı yapmadım. Az yesek iyi olucak.
Benim vucudumda kilo almaya musait zaten ben tedaviden beri 2 kilo almisim bile. Aksam yemeginden sonra bisey yememistim onuda 6 gibi yiyoruz. Ac ac uyudum. Kahvaltiyi da simdi yaptim. Bogazimi tutmam lazim.

Kızlar ultrasonda
bebeğiniz sağ taraftamı
sol taraftamı duruyor

Sağdaysa erkek
Soldaysa kız mış böyle bişey duydunuz mu?

(Bu arada 7 seneden sonra çok şukur hamile kaldım
kız erkek hiç hiç farketmez ama insan yinede merak ediyor işte)

Ayyy uyuyamadım canım uyandım bi telefona baktım. Tekrar uyumuşum. 10.30da uyandım. galiba mide bulantılarım başlıyor
Allah yardimcin olsun. Cok sukur beni yoklayip geciyo mide bulantisi. 8 de fitilim var bende o yuzden erkenden kalkiyorum ama bende geri uyumusum sabah duvar delme sesine uyandik komsularim oglen olmasini bekleyememis

Allah yardimcin olsun. Cok sukur beni yoklayip geciyo mide bulantisi. 8 de fitilim var bende o yuzden erkenden kalkiyorum ama bende geri uyumusum sabah duvar delme sesine uyandik komsularim oglen olmasini bekleyememis
Yok artık pazar pazar. Bazı insanlar gerçekten çok düşüncesiz.

Pazar pazar tadilatı bırak insanlar rahatsız olmasın diye ev bile temizlemeyiz gerçekten ne düşüncesiz insanlar var.

Hanımlar bu arada çin takvimi ısgye göre cinsiyet hepsi faso fiso. 12. Hafta ikili taramayı bekleyin perinatolog size %60 cinsiyeti söyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…