2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Gunaydin guzeller:) bnde uyandm uyudum bulanti bel agrisindan 11 de kalktim:) 1 yumrta bi peynir yiyrbiliyorm sadece :s ah kzlar hepimzde ayni sey zatn bekledk sukur oldu farki yok diyoruz ama insanogluyuz merak iste:) 2sini de tatmak isterm keske ama ilk cocuk kiz olmasida guzel bnce. benimde solda kizlar sol erkek derler ama batil seler bunlar genelde:)

Pelin anıl akil çiftininde ikiz kızları olacakmış. Sağlıkla doğar inşallah ikiz olunca onlar adına içimde böyle bir endişe oluyor ister istemez

Merhaba kızlar bu bölüme ilk kez yazıyorum.hepimizin hakkında hayırlısı.bu arada tup bebeği çin takvimine göre nasıl yapıyorsunuz.transfer edildiği ay mi yumurtaların toplandığı ay mi

Bu arada aklimdayken sorayim. 4 gunde bir vuruldugum proluton ignem var biliyorsunuz. Bu aksamda vardi acile gittik ilaci verdim kiz hamilelik var mi dedi var dedim o zaman yuz ustu uzanmayin ayakta vurayim igneyi dedi neden bi sakincasi mi var uzanmamin dedim. daha once dusuk mu yaptiniz dedi. yok dedim. peki kanamaniz mi oldu dedi. yok dedim tup bebek tedavisi gordum doktor onlem amacli verdi galiba dedim. Yaa kanamayi engellemek icin yada ciger gelistirici bu ilac dedi baski olmasin karninizda diye demistim sizin icin sorun yoksa uzanin o zaman dedi uzandim bende. Gobegimde yok neden boyle dedi anlamadim. Sizlerden var mi bu igneyi ayakta vurduran. Artik ayaktan mi vurdurmam gerek

Canım ben yatarak yaptırıyorum hala

Gecmis olsun canim. Sen rahat et hmde basski olmasn die demstir. Yan yatarak da yapiyolar. Transfer sora hastanede yatarken bana oyle yapmslardi yan yat dedi kalca ustunden yapiyo zatn bele yakn:)

Gecmis olsun canim. Sen rahat et hmde basski olmasn die demstir. Yan yatarak da yapiyolar. Transfer sora hastanede yatarken bana oyle yapmslardi yan yat dedi kalca ustunden yapiyo zatn bele yakn:)
Evet canim banada hastaneden cikmadan oyle yaptilar ama ilk defa bu hemsire ayakta vurayim dedi ona sasirdim. Acaba dedim sakincasi mi var. Daha susam kadarmis neyine baski yapacam ben bunun

Sagol canimm..Evet canim banada hastaneden cikmadan oyle yaptilar ama ilk defa bu hemsire ayakta vurayim dedi ona sasirdim. Acaba dedim sakincasi mi var. Daha susam kadarmis neyine baski yapacam ben bunun

Sagol canimm..Evet canim banada hastaneden cikmadan oyle yaptilar ama ilk defa bu hemsire ayakta vurayim dedi ona sasirdim. Acaba dedim sakincasi mi var. Daha susam kadarmis neyine baski yapacam ben bunun
Yan yatmak mantkli bncrde canim olsn yinede yatma duz. Ayakta hic olmadm ben igne ya garp geliyo konsantre olamam gibi:))) susam tanesine masallahh❤ bizde mercimek olmusiz:)))

Bulantıdan hiç bir şey istemiyor canım tek tip beslenmeye devam
Allah yardımcın olsun canım
Valla arada can cekmesi geliyo gidiyo da kulak asmamaya calisiyorum hele az once cocugun kitabinda bi yaz meyvesi vardi isim vermeyeyim cok severim agzim sulanarak okudum.
Bende aksam TV de gördüm, yaz meyvesi eşim gitti baktı bi kaç yere yok malesef çok çekerse netten sipariş veririz

Yahu bende hiçbir belirti yok bu şok kafamı kurcalıyor acaba birşeyler ters mi gidiyor anlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…