2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Allah yardımcınız olsun hepinizin. Zor valla tek basına nasıl baş edeceksin. İkiz ve sezaryan dogum zor olur, inşallah ablanlardan biri gelebilir.

Orkide_sever canım gözün aydın iki taneler miş :) çok sevindim ya
Yavrularını Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah
allah yardımcın olsun :*

Bende diyebilcekmiyim acaba bigün bende
Kaynana,kayınpeder yok diye

Okadar bunaldımki onların varlığından deli ediyolar beni

Buyur canım, her zaman bekleriz. İnşallah seninde tedavin hayırlısı ile pozitif olur da listeye ekleriz. :)
Ben soyleyince olmaz ama neyseee. Bakalim hamile olursam gelerimm
Gunaydinnnn bekledigim gun geldii. Tedaviye burda sizlerle basladim. Pozitif haberi burda verdim insallah bugunde hayirli haberlerle gelicemmm bekleyin beniii
Hayirli olsun canim ikizmis allah bagislasin kucagina da saglikla al insallah

Cnm 2 bucuk aydir progestan kullaniyorum bende bana oyle bi etkisi olmadi. Ama hemsire bana da dupalac onermisti kabizlik durumunda.kayisi ye bol su ic canim . Ben cok su icmeye calisiyorum.igneyi ne zamana kadar kullanacaksin

Doktor her isini yapabilirsin dedi sadece 9 ay ve bunun sonundaki 40 gunluk lahusalikta dahil tabi iliski yasak dedi kocisin yuzunu gormeniz lazimdiii
Canım çok sevindim rabbim sağlıkla zamanında kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Ben ikiz gebeyken doktorum yasaklamamıştı ama tedirginlikten biz uzak durmuştuk hep. Birde normal doğurmak isteyenlere son haftalarda ilişki öneriyorlarki sancıyı başlatsın. Erken doğurmak kadar geç doğurmakta sorun. İnşallah ortasını buluruz

Oncelikle gobekten muayene etti. Kan silandirici igne ve haptan kurtuldum. Proluton igne haftada 1 e cikti folik asitle fitile devam. Veeeeeee bebis varrrr minicik kalplerini gorduk yanip sonuyodu ama dinletmedi
Ay masallah canimcim cok sevindimm ❤ Allah sana bagslasn saglkla kucagina al ins veee aramiza hosgeldn sen de ikiz anasi oluyorm acliktan ben

Canim senin ilk bebeklerkn ikiz mydi yoksa. Nezaman dogum oldu merk ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…