2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Allah razi olsun canim. Hic birimizin agzinin tadi bozulmasin. saglikli sekilde alalim yavrularimizi kucagimiza. Valla bende cok bilemedim doktor son adet tarihine gore de 6+5 diye yazicam dedi. Nereye yazicaksa artik

Canim senin ilk bebeklerkn ikiz mydi yoksa. Nezaman dogum oldu merk ettim
Evet canım tüp bebekle ikizlere gebe kalmıştım 26 haftalık erken doğurdum kaybettim bebeklerimi. Çok şükür büyüme ve gelişmelerinde sorun yoktu iki ayrı embriyo olduğu için ama suları fazlaydı erken doğum riski işte.
Amin canim Allah razi olsun. Doktora dedim bunlari normal dogurmak istiyorum diye hem ikiz hemde onceki sezaryan olmaz normal dedi. yine kesicekler insallah bunu kolay atlatirim.
Bende yine eğer bir engel olmazsa normal doğurmak istiyorum. İkiz gebeyken ikiside baş gelişi olsaydı normal doğuracaktım. Seninde sezeryan geçmişin olmasa belki normal doğururdun ama sezeryan sonrası ikiz bencede risk almaya değmez.
Bu arada maşallah keseleri çok tatlı bebişlerin ilerleyen aylarda hareketlenince daha zevkli olucak onları izlemek

Sagol canim oglumdakini hatirliyorum minicik surekli ayaklariyla keseye tirmanir geri kendini birakirdi cok garip ve guzel bisey gercekten hele iki tanenin guzelligini dusunemiyorum rabbim hayirlisiyla dogurmak nasip etsin.

hadi bakalim oyalamasin fazla da basla hayirlisiyla. Hastaneye sag ayakla besmele cekerek gir. Insallah bu sefer hamis kalirsinnnn
İnsallah cnm yarin hemsireyi arayip bilgi alicam ne zaman gitmem gerektigi konusunda
Sizde benim icin oylesiniz canimm takiliyorum

Ozur dilerm canim bilmeden sordum basin sagolsn. Allah bu evladini sana bagislasin o riskler hep var iste ikizde Allah bize bagislasn yavrularimizi ona emanet

Bnde ondan korkuyorm canim ama tek bebek gibi olmuyo ikisinin ayri agirli ayri su agirligi 20 kilo cok normal ikzde en iyisi nerdeyse:) tyzemde ikiz dogm yapmsti 21 almsti 5 kilo cocuklardi zatn 39 da dogurdu cnku

Bnde ondan korkuyorm canim ama tek bebek gibi olmuyo ikisinin ayri agirli ayri su agirligi 20 kilo cok normal ikzde en iyisi nerdeyse:) tyzemde ikiz dogm yapmsti 21 almsti 5 kilo cocuklardi zatn 39 da dogurdu cnku
Oglumun dogum kilosunu falan sordu kac kilo almistin dedi de benim doktor al kilo nolucak diyo. ordan bi hesaplama yapti ikizler 2 kiloya yakin olsa suyu esi derken 6 7 kiloya kadar tasirsin. 36.haftaya kadar da insallah sorunsuz geliriz dedi

Gunaydin tatlim❤ sabah kusmasindan servisi kacircaktim az kala neseki yetistim:) istanbulda ise kendi imkanlarmla gtmem normalde zor hamileyken dusunemiyorm bile yillik izin girerim da iyi
Gunaydinnnn. Gecmis olsun yaa zordur valla. Kiz senin derdin bebegin bilgilerinde yaziyo akupunkturrrrrmusss

Günaydın kızlar
Oncelikle gobekten muayene etti. Kan silandirici igne ve haptan kurtuldum. Proluton igne haftada 1 e cikti folik asitle fitile devam. Veeeeeee bebis varrrr minicik kalplerini gorduk yanip sonuyodu ama dinletmedi
çok sevindim maşallah güzel haberlerin darısı diğer kontrollere
Doktor her isini yapabilirsin dedi sadece 9 ay ve bunun sonundaki 40 gunluk lahusalikta dahil tabi iliski yasak dedi kocisin yuzunu gormeniz lazimdiii
yazık adama
valla dün markette hamile bir kadın gördüm deterjan filan baya bi torba kucakladı. oldu mu oluyor valla, birsey de olmaz kadına eminim. ya dedim biz zor olduğu için mi bu kadar sakınıyoruz.
Cnm 2 bucuk aydir progestan kullaniyorum bende bana oyle bi etkisi olmadi. Ama hemsire bana da dupalac onermisti kabizlik durumunda.kayisi ye bol su ic canim . Ben cok su icmeye calisiyorum.igneyi ne zamana kadar kullanacaksin
valla dikkat ediyorum da rahatlayamadım bir turlu. yesilcay sinameki falan da yasakmış gebelere bugun probiyotik yoğurt deneyim diyorum. 9 haftam doldu, 3 haftam daha kaldı iğne vurulacağım
Eki Görüntüle 2212178 Eki Görüntüle 2212179 teyzeleri bunlar minnaklar. Video cek dedim esime bizeye benzediklerinde cekeriz dedi tamda doktor geldi uzatamadim mevzuyu.

Bende onu sorucaktim doktora nasillar dedim fistik gibiler dedi guldu. Biri 7+1 biri 6+6 gosteriyo. Normalde bakinca 6+4uz bugun. Yemisler beni simdiden biri 2 gun biri 4 gun onde masallahhhh kuzulara
maşallah iyi gidiyorlar

beyazyaka Gunaydinnn sagol canimmmm. saglikli sihhatli kucagimiza alalim insallahhhh. Valla bende artik ev isimi yapiyorum koltuk ittiriyorum evi supurup siliyorum asiri agir isler degil. Zaten bisey olucaksa hapsursan olur yani o yuzden cok sakinmicam. Abartmadannn tabiiii yapicam islerimi

C A N O Orkide_sever ohhn valla benim içinde uyuyun ben iş yerinde ayılmaya çalışıyorum hamilelik bana nasıl uyku yaptı nasıl
ilk haftalar çok fazla uyku yapıyor.Benim işyerimde arşiv kısmında sedye vardı 1 saat orda uyuyup geri işe dönüyordum. Sonralarda azaldı ama akşamları yine yemek masasında uyuyakaldığım oluyor.

kız profil resmin hayırlı olsun çok yakışmış

ilk haftalar çok fazla uyku yapıyor.Benim işyerimde arşiv kısmında sedye vardı 1 saat orda uyuyup geri işe dönüyordum. Sonralarda azaldı ama akşamları yine yemek masasında uyuyakaldığım oluyor.
Ne zaman ayrilican isten canim masallah 32. Oldun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…