2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Gecmis olsun canim yaa. Kimisi oyle kusuyomus hamisliginde. Insallah biseyin yoktur ve bi daha boyle siddetli kusmazsin. Rabbim sifa versinnn

Canım ikizlerde hafta farkı olabiliyor drum normal demişti

Zeytinden de bulanan bir midem var
Bilmeynce bide ilk olnca korkuyo insan:) senin de mi oyle canim. Kendi doktoruma haftaya gidicm bnde. Basina bela olcm senin hehe❤ ya bisi dicem kahvalti yapamiyorm acim elim ayagm kesiliyo artk ama olmuyo basim dondu bayginlik hisdi geldi softadn kalktm biraz uzandim tekrar zorladm yemege ekmek hic gtmiyo zatn halsz kaldm bugn:s yumurta peynir zorla yedm zeytnde gtmedi bndede. Haslanms patats vrdi bi iki onu yedm:)

Günaydın anneler ve anne adayları
Gunaydin sekerler❤ bende 8 de uyandm bugun biraz da dinlendm sora:) ya hep farkli mekanlardaym her gece ayri yerde deniz kenarnda goruyorm gtmisiz ama hep fastfood yemekler ne yicem ki diyorm ama nasi kalabalk heryer hngi sehirde oldgm belli degil sora birdn isyerndeym:) mekan karmasayi yasiyorm heralde

Bende dağdan kamyonla su getırıyordum ruyamda

Benimkilerin arasında bir gün var canım ama daha önce sorduğumda öyle demişti

Herkese çok teşekkürler bir kerelik kusmaymış dün dışarda yemiştik o dokundu heralde.

Bende çok karışık rüyalar görüyorum. 3 gün önce karnıma 2-3yaşlarında erkek çocuğu oturuyor zıplıyor diyorum hamileyim yapma zıplamaya devam ediyor çığlık atıyorum alın bu çocuğu diye güçlü birşeyde kurtulamıyorum. 2 gün önce heryerde 20cm büyüklüğünde yılanlar görüyorum. Dün gecede eşimin kuzenine gitmişim bir kalkıyorum adetgibi kan adet olamam ben 8 haftalık hamileyim bebeğim mi düşüyor diyorum. Her gece kabus her gece kabus. İnsan bebeklerini kaybedince her ner kadar stres yapmamaya çalışsada etkileniyor demekki.

Sevndm iyi olmana canim. Oy kiyamam kabus olms seninkiler ya. Tabiki bilincaltnda hep vardir Allah korusun saglikla kucagina alicaksn inss

Kabuslar bitmiyor canım ya insan etkileniyor yaşadıklarından
Allah yardımcın olsun
Aminn inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…