2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Annem yastigimin altina makas koydu hamile kadinlarla lohusalara karabasan cok cokermis
Canim makasi kaldir elini parmagini vurursun gece bisey olur. basarsa abdestini tazele ayetel kursi oku once sagina sonra soluna yat. Abdest harici geri kalani her yatmadan once yap Allah'in izniyle bisey olmaz

Selam kızlar hepiniz tüp bebekle hamile kaldığınız için en doğrusu buraya yazmak diye düşündüm.. Benim dün transferim oldu ve sanki hiç transfer olmamışım gibi ne kasık ağrısı ne göğüs hassasiyeti.. Çok endişeliyim acaba olmadı mı diye sizce olmaması normal mi sizlerde ne zaman başladı belirtiler

Selam kızlar hepiniz tüp bebekle hamile kaldığınız için en doğrusu buraya yazmak diye düşündüm.. Benim dün transferim oldu ve sanki hiç transfer olmamışım gibi ne kasık ağrısı ne göğüs hassasiyeti.. Çok endişeliyim acaba olmadı mı diye sizce olmaması normal mi sizlerde ne zaman başladı belirtiler
Selam canım, inşallah olumlu sonuç alırsın. Belirti için daha çok erken, 4 5 güne anca belirti olmaya başlar. :)

Hayirli olsun bebeklerin insallah tutunurlar. ilk 2 gun tutunmak icin onemli o yuzden fazla ayakta kalma yorulma insallah 10 gune hayirli haberlerini aliriz

Kizlar selam. Bugun nisan vardi donuste evin yaknndaki hastaneye gittk duramadim. 7/24 kadndogmcu varms onu ogrendgmde iyi oldu Allah korusn kanama falan acil bisi oldumu giderm hemen. Ultrason baktirdik ikizmis gercekten❤ bi kese buyuk ilerden gidiyo biri kucuk iste. Biri 7 hafta biri 8 hafta gorunuyo 1 hafta var gibi arada. Birinn gelisimi daha yavs olabilir normal ikzlerde dikatli ol bisi olrsa acil gel dedi. Kendi doktorumada haftaya gidicem 15 araligi bklemicm blki destk bisi verir onlem amcli bi risk varmi baksn icm rahatlar.
yine gece gece kontrole mi gittin :nazar: maşallah bişey olmaz kalbini ferah tut iyi düşün kötüyü çağırma

kızlar iyi haftalar bişi dicem eşim doktoruma sordu cinsel ilişkiye engel bir durumunuz yok dedi :KK23::oops:
Canım doktor izin versede benim eşim benden tedirgin olduğu için ben risk almam diye görüşü var. O yüzden rahatım ben :-) günaydın dün yine kabus bu seferde yangında kalıyordum stres stres stres bea

Canım doktor izin versede benim eşim benden tedirgin olduğu için ben risk almam diye görüşü var. O yüzden rahatım ben :-) günaydın dün yine kabus bu seferde yangında kalıyordum stres stres stres bea
Allah Allah stresten kesin. Ben pek rüya hatırlamam kabus görüyorsam da iyi mi diyeyim bu halime bilemedim :KK48:
Ben gergin dönemlerimde komedi dizi izliyorum Friends diye dizi vardı bilmem hatırlar mısınız bazı bölüm repliklerini ezberlicem artık o derece ama rahatlatıyor :olamaz:
Ayy gozu aydin o zaman :KK48: benimkide sorar yarin eminimmmm:KK70:
ilk kalp atışı kontrolünde heyecandan unuttu. bi hafta sonra tekrar kontrol diyince doktor bu sefer kesin soracam dedi ve sordu :KK72:
Gunaydin kizlarrr ohhh son gun :KK71: yarin benimde kontrolum varrr bakalim hakkimizda neymis hayirlisi
hayırlı güzel haberler alırsın inşallah :KK200:

X