2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

ya benim mide bulantım yok da midem çok yanıyor, ağzımın tadı hiç yok. yemek yemek eziyete dönüştü resmen
arkadaşım hamileliğinde ilaç kullanmış bunla ilgili ama ilaca ne gerek var dedim
karın şişliğime bakılırsa sıfır gram kaybetmiş gibi görünüyorum katlanim bu ağız mide tatsızlığına dedim

Benim doktor daha sormadan yasak diyor.yumurta toplamadan beri yasak yumurta toplama agustostosta oldu
ya o doktor da transferden sonra sadece 2 gün yasak dedi gerçi uzattım ben arayı ne ballı adammış eşim
size oyle diyince acep benim doktorlar mı rahat dedim bikaç video izledim kanama riski olmadığı sürece engel yok anladığım kadarıyla

Benim cok yumurtam oldugu icin icerde kalanlar olabilir ilski olursa kist yapabilir hamileluk oncesi bisey olmasin dedi. Tup bebek doktoru oyle dedi.simdiki doktorum da bi ara azicik bi damla kanamamolmustu.sonra hersey normale dondu ama iliski yasak dedi. Artik 3 aya kadar olmasin da sonra bakariz.ne yapayim

yani riske atmaya değmez bebiş için

Amin canim insallah. Benimkide gidene kadar sorucam sorucam der gidince unutur donuste tekrar gelir aklina doktor izin versede artik korkar yapmaz da iste laf olsun ondaki

Bende de aynı durum var, yumurtalar var, inşallah geçerler
Amin canim su gunumude guzelce bi atlatsam. oglum evde yollamadim okula
hm iyi mi bugün?

Bende de aynı durum var, yumurtalar var, inşallah geçerler
hm iyi mi bugün?
Daha iyi cok sukur canim. sabah ezani okunuyodu bi ara atesi cikati hemen surup verdim masallah hala yok atesi birazdan saglik ocagina gidicez benim ignem var. Yarinda yollarim okula insallah bu gece ateslenmezse.

Aman dikkat edin, çocuk olunca hastalık bitmiyor
Yaa masallah oglumun bebekliginden beri hic hasta oldugunu bilmem. taki gecen seneye kadar. Normalde hep evimiz normal sicaklikta olur ne terlicek kadae ne usucek kadar. Kayserideydik merkezi isitmaydi ev cayir cayir yakiyolardi petekleri. disarda kar yagardi cami acardim evde atletle dolasirdik. O zaman sicaga cok alisti vucudu galiba en ufak seyden hasta olmaya basladi. Insallah toparlar kendini. Omrunde gitmedigi kadar 1 senede gitti hastaneye cocugum.

Hava değişikliği olmuştur. Bizde Urfa ya geldigimiz de yazdı, çok sıcaktı. Çocuğun her yeri kabardı. Şimdi bebekte yazın dogacak, ne giydircem bilmiyorum hastane çıkışı eldiven bere takamaz. Sadece zıbın ve alt tulumu giydiririm

C A N O doktora sordum ben yabnlış anlamışım bende kalan folikul yokmuş, olma durumunu da geçici görüyor sanırım ciddi birsey gibi bahsetmedi
Amin canim insallah. Benimkide gidene kadar sorucam sorucam der gidince unutur donuste tekrar gelir aklina doktor izin versede artik korkar yapmaz da iste laf olsun ondaki
alemler aynen
Daha iyi cok sukur canim. sabah ezani okunuyodu bi ara atesi cikati hemen surup verdim masallah hala yok atesi birazdan saglik ocagina gidicez benim ignem var. Yarinda yollarim okula insallah bu gece ateslenmezse.
çok geçmiş olsun miniğe

Canim cocugu nasil alistirisan oyle gitmeli. Cok sigaca alisinca ister istemez hastaliktanda kurtulamiyo bence cocuklar. Bunyeleri zayif oluyor. Mesela ablam petegin ustune koyardi biberonu su sicak olurdu cocuk kanamazdi suya surekli de hasta olurdu. Ama bakiyosun sokakta buyuyen cocuklara ne hastalik ne bisey. Valla o sene kayseride cok hata yaptik o eve gitmekle. Aynen nasipse benim bu seferde yaza gelecek o sicakta naparim bilmiyorum buralarda. koye anamin yanina giderim heralde bi kac aylik olana kadar.

C A N O doktora sordum ben yabnlış anlamışım bende kalan folikul yokmuş, olma durumunu da geçici görüyor sanırım ciddi birsey gibi bahsetmedi

alemler aynen

çok geçmiş olsun miniğe
Sagol canim Allah razi olsun. Iyi masallah hala ateslenmedi keyfi yerinde okula gitmedigi icin pisman. ozlemis okulunu.

Oralar yine iyidir burası 50 dereceye yakın ben evimde bakacağım malesef

Oralar yine iyidir burası 50 dereceye yakın ben evimde bakacağım malesef
Allah kolaylik versin. Ben gitmeyi dusunuyorum ama tabi bakalim zaman ne gostericek erken dogum vs. Olmaz insallah. Burasi kac dereceyi gordu bilmiyorum ama gecen sene nefes alinmiyodu disardan lav fiskiriyo saniyodum. Sokakta yurumek imkansizdi zaten insanin yuzune yuzune asfalttan sicak vuruyodu. Bi de evimin camlari duz hepsi bi yana bakiyo cereyan yaptirmakta imkansiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…