2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Bizim oglan hasta olursa kan alıyorlar, damar yolundan serum, ilac veriyorlar. Crp yuksek çıkıyor çoğu zaman. Belki seninki üst solunum yolunu üşütmüştür. Ateşi şimdi nasıl?
Evden cikmadan surup kullanmisti. Bi de montunu giydirmedim doktor 36.5 olarak olctu canim. Belki ondan gerek duymamistir. Bu arada ben fitil saatimi cok kacirdim yaa bisey olmaz dimi 1 kereden

KıZlar siz günlük işlerinizi kendiniz yapıyormusunuz yemek temizlik vs benim doktorum yatıcaksın diyor devamlı ama mecburen arada kalkıp yemek yapıyorum 20 dk 30 dk ayakta kalıyorum bel ağrım oluyor sizin nasıl ??

Yemekleri bulasıkları ben hallediyorum. Bide 3 bucuk yasında oglum var, onla ilgileniyorum. Eşim temizliği yapıyor

Evet canım, bende de çok ayakta kalırsam belim ağrıyo. Nefesim yetmiyor, sık nefes alıyorum. Şimdiden nefes darlığı başladı
Bende aynı derin derin nefes alma ihtiyacı duyuyorum benim eşimde yanımda değil başka şehirde iş için bi annem var o da memur sabah gidip akşam geliyor 3 aya kdr yatıcan diyor doktor ama mecburen yapıyorum işte

Kizlar selam. Bugun nisan vardi donuste evin yaknndaki hastaneye gittk duramadim. 7/24 kadndogmcu varms onu ogrendgmde iyi oldu Allah korusn kanama falan acil bisi oldumu giderm hemen. Ultrason baktirdik ikizmis gercekten❤ bi kese buyuk ilerden gidiyo biri kucuk iste. Biri 7 hafta biri 8 hafta gorunuyo 1 hafta var gibi arada. Birinn gelisimi daha yavs olabilir normal ikzlerde dikatli ol bisi olrsa acil gel dedi. Kendi doktorumada haftaya gidicem 15 araligi bklemicm blki destk bisi verir onlem amcli bi risk varmi baksn icm rahatlar.

Bende aynı derin derin nefes alma ihtiyacı duyuyorum benim eşimde yanımda değil başka şehirde iş için bi annem var o da memur sabah gidip akşam geliyor 3 aya kdr yatıcan diyor doktor ama mecburen yapıyorum işte
Allah yardımcınız olsun canım, kazasız belasız kavuşalım bebeklerimize
Öyle olabiliyor canım, kontrollerini aksatma. Saglıkla kavuşursunuz inşallah

Anacummm gozum aydinnnn saglikla kavus yavrularina ne guzel yaa. Masallah masallah

Neyseki bebislerimiz olacak cok sukur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…