Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım teşekkür ederim düşükten sonra korkuyorum biraz ama Rabbim hayırlısını nasip etsin.Bu cmts kısmetse gideceğim doktora
benimde kürtajdan sonra oldu allah ömür verdikçe bişeycik olmaz korkma bak biz 4ü bitiricez 1 haftaya maşallah çok iyiyiz bi sıkıntı yok sende korkma

Valla evde olmak güzel yemeği yaptım ütüyü yaptım iki makine çamaşır yakandı şimdi kahve keyfi gelin kızlar kahve içelim :KK54:
Dimi Afiyet olsun canim.nerede oturuyorsun?bakarsin gelirim:) bende Simdi yemeklerimi yaptim,yemek yiyecegiz birazdan.

Bu arada Neden evde sıkılalım aceba çok komik,evde isi gücü olmadan oturanlar sıkılmıyormu. Banada öyle diyorlar Sen aliskinsin calismaya,evde yapamazsin felan. Ya bi birakinda Onada Ben karar vereyim,gezeyim,Tozayim,esimle ilgileneyim,sizemi dert yani cok kiziyorum bana böyle söyleyenlere tepkimide gösteriyorum canlm.
Vakit gecirecek birseyler buluruz,sıkılmayız
Çok haklısn :)
Ben oyalancak şeyler illakı bulurum

benimde kürtajdan sonra oldu allah ömür verdikçe bişeycik olmaz korkma bak biz 4ü bitiricez 1 haftaya maşallah çok iyiyiz bi sıkıntı yok sende korkma
Maşallaahhh . Darıısı bize inşallah :KK200:
Valla evde olmak güzel yemeği yaptım ütüyü yaptım iki makine çamaşır yakandı şimdi kahve keyfi gelin kızlar kahve içelim :KK54:
Ellerıne sağlık canım .. Ohhhhh :KK200:
Ohh eline saglik afiyet olsun..
Biz de kizin ders ve sinav calisma ile ugrasiyoruz.. :KK25:
Allah zihinaçıklısı versın yegenlerım şuan sınav stesinde ..

Amin canım inşallah.Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin.Cumartesi günü kese görünürse o zaman daha da rahatlayacagım.Önce çift çizgi görmekti hedef şimdi kese:)

Merhaba hanımlar ,yine ben:) Dunku umutsuzluğun ardına içimde bir şüpheyle soru sormak istedim.İki aydır dönem dönem grip faranjit oluyorum.Doktor antibiyotik ,sprey, ağrı kesici ,ateş düşürücü veriyor ,bunlardan sadece burun spreyi otrivine yi kullandım.su ana kadar ki ikinci kullanimim.ama korkuyorum.olur ya tutarsa bu ay,sizce bir zararı olur mu? Çok erken bir telaş , daha kullanmamaya çalışıcam ama düşüncelerinizi öğrenmek istedim.ve tabi bata on gün filan var

• Beğen
Reactions: H E
Maşallaahhh . Darıısı bize inşallah :KK200:

Ellerıne sağlık canım .. Ohhhhh :KK200:

Allah zihinaçıklısı versın yegenlerım şuan sınav stesinde ..
kuzum benim allah sana tontiş bi evlat nasip etsin. ayy bak içime doğdu sanki kız olcak senin minnoş❤️

• Beğen
Reactions: H E
Amin canım inşallah.Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin.Cumartesi günü kese görünürse o zaman daha da rahatlayacagım.Önce çift çizgi görmekti hedef şimdi kese:)
Amin canım allah herkese nasip etsin, olanlarında kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Hepsi tatlı telaşın olacak bi bakacaksın kucağında :)

X