Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yeni yılın ilk gününden selam :KK200:

Darkgod Darkgod Sen bayağı yumurtlama dönemindesin gibi neden söktürücü kullanıyorsun ben kaçırdım orayı

morcivertkedi morcivertkedi Valla hamile olan diğer forumlara transfer oluyor:olamaz:

Ben geç uyandım test yaptım bişey çıkmadı .Dün hemen yatmıştım sanırım ondan gördüm cizgiyi:KK30:Bugün 14.gun acaba hala şansım varmı .Afedersiniz ama 14 gün önce bugün ve bir gün sonraki akşam ilişki olmuştu.Tutmuşsa belli olurmuydu idrarda:oops:
Ama otuzunda da böyle cikti 29 uda

Eklentiler

• 15463337487121424405452.jpg
    15463337487121424405452.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20190108_102321_076.jpg
    IMG_20190108_102321_076.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 20
  • 15469390053061391348446.jpg
    15469390053061391348446.jpg
    98,9 KB · Görüntüleme: 20
İkinciyi de yaptım çok şükür çıktı onda da.Allahım isteyenlere de nasip etsin düşükten sonra 8.ayimdi babam yoğun bakimdayken kaybetmiştim bebeğimi sonra da babamı..Kurban olduğum Rabbim her şeyi hayırlı zamanda nasip ediyor herkese güzel haberli bir yıl olsun inşallah
Hayirli olsun arkadasim,hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin Rabbim!darisi ins bizlerin ve tüm isteyenlerin basina

Darkgod Darkgod Sen bayağı yumurtlama dönemindesin gibi neden söktürücü kullanıyorsun ben kaçırdım orayı

morcivertkedi morcivertkedi Valla hamile olan diğer forumlara transfer oluyor:olamaz:

Ben geç uyandım test yaptım bişey çıkmadı .Dün hemen yatmıştım sanırım ondan gördüm cizgiyi:KK30:Bugün 14.gun acaba hala şansım varmı .Afedersiniz ama 14 gün önce bugün ve bir gün sonraki akşam ilişki olmuştu.Tutmuşsa belli olurmuydu idrarda:oops:
sanırım belli olurdu ya :KK43:
2019 eylül anneleri çok sessiz iyi bir editörümüz yok ben yeni topik açayım dedim ama kendime güvenmiyorum liste falan filan :KK70: ben burda olurum yine de :)

Tühh ditil kullanıyodun :KK43:
Diğerleirne göre daha koyu çıkmış bu testin ..

Belli olurdu canım . Ovuylamı takıp ettin yoksa tahmınen yumurtlama döneminde oldugunu düşündün ?
Günaydın canlarım 2019 isteyen herkese Rabbim bekletmeden minikler nasip etsin inşallah ki topiğimiz şenlensin Aminnn H E H E can09e can09e EbeBU EbeBU ve isimlerini bilemediğim diğer arkadaşlar için Aminnn :KK200::KK200::KK200:
Amin canım Allah razı olsunnnnn ..

morcivertkedi morcivertkedi hamile kalsam bile yine burda sohbet ederiz canım ..
Ben hanıle klırsam acaba doğum tarihi ne olcak :KK70: ekim falan olursa ben yine eylüle gelirim coştururuz orayıda :KK70:

Tühh ditil kullanıyodun :KK43:
Diğerleirne göre daha koyu çıkmış bu testin ..

Belli olurdu canım . Ovuylamı takıp ettin yoksa tahmınen yumurtlama döneminde oldugunu düşündün ?

Amin canım Allah razı olsunnnnn ..

morcivertkedi morcivertkedi hamile kalsam bile yine burda sohbet ederiz canım ..
Ben hanıle klırsam acaba doğum tarihi ne olcak :KK70: ekim falan olursa ben yine eylüle gelirim coştururuz orayıda :KK70:
eylül sonu olur canım ekimi bulmaz bile. sen hamile kalırsan sen açarsın topik popüler konu yaptırırız bi de onu :KK70: liste falan iyi ugrasıyosun sen

H E H E 18 aralıkta catlatma iğnesi vuruldum canım.

morcivertkedi morcivertkedi Ayy yaa bende hala umutluydum.Neyse artık önümüzdeki aylara bakıcaz napalim:halay:

Darkgod Darkgod Kuzum ovulasyon bir ay bende denedim ama tam bilemiyorum.O ayda tutmadı zaten benim.

Kasım ayında hsg çektirdim en büyük umudum ondandı ama demek bu ayda olmadi:-)
canım yine de belli olmaz adet gelmediği sürece umut vardır :KK66:

X