Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
13 günde Benimde...hemen hemen ayni zamanlarda ins pozitif oldugunu ögrenicegizzz:)
Benım normalde 15 ocak bat ben erken yapıyorum testlerı elimde 50 tane beta testi var :))

eylül sonu olur canım ekimi bulmaz bile. sen hamile kalırsan sen açarsın topik popüler konu yaptırırız bi de onu liste falan iyi ugrasıyosun sen
Telefondan zor oluyoo yaa işi bırakırsam evde pc den yaparım
Baska konuya ne hacet H E
Cok guzel genel olarak acmis zaten topigi 2019 yili anne adaylari iste bence de burdan konusulabilir yani.. :))
Aynen hem burda bilgilendirirypruz .
Hamile olmayan arkadaşlar oralara gelmekte soru sormakta çekiniyolR burda hem onlara yardımcı oluruz

Aynen hem burda bilgilendirirypruz .
Hamile olmayan arkadaşlar oralara gelmekte soru sormakta çekiniyolR burda hem onlara yardımcı oluruz
Hee evet yaa.. hatta bi keresinde bi tanesi hcg testi atanlar gidin topiklerinize ben gebelikle ilgili olanlari kaciriyorum demisti
Sasirip kaldimdi...
amaan topikleri onlarin olsun... insallahh guzel insanlarin oldugu yerlere denk gelelim hep

Hee evet yaa.. hatta bi keresinde bi tanesi hcg testi atanlar gidin topiklerinize ben gebelikle ilgili olanlari kaciriyorum demisti
Sasirip kaldimdi...
amaan topikleri onlarin olsun... insallahh guzel insanlarin oldugu yerlere denk gelelim hep
ayyy yedik topigini. görmemiş hamile kalmış işte duygusuz.

Sasirip kaldimdi...
Amin canım amiinnn ..
hiç öyle bir terbiyesizliğe denk gelmedim gelsem ağzının oayını verirdim .

Hay Masallah cnm ne cok testin varmis senin öyle :))) cok iyi ya Ben artik utaniyorum Test almaya,eczaneleri degistirerek aliyorum:)

Aminn valla çalışam kdınların yardımcısı olsun çok zor . Eşim sağolsun yardım eder ama yine de zor :)
Amin aminnn,gercekten Kolay degil.benim esimde yardim ediyor Ama yinede Kolay degil.sabah kalkip yvs yvs herseyi yapip,yemegimi hazirlayip,evinin keyfini sürmek istiyor insan

Buda ben düşük yapmadan beş saat önce
Ah canım benım
Cok iyi ya:) ins hepisini kullanman gerekmeden hamile oldugunu ögrenirsin canim!!! Tedavimi görüyorsun yoksa normal mi deniyorsun?
Yok canım ben normal yolla gebe kaldım gecen ay . Ama kalp atışı durdu kürtaj oldum .
Şimdi yine denıyorum . Bu denemede ilk ayım . İnşalah tedavıye gerek kalmadan ilk gebeliğim gibi hemen hamıle kalırım .
Ben de verdim hem de baskalari adina bir mesaj yetmedi 2 mesaj yazdimdi.
İyi yapmışısın kuzum . Terbiyesiz şey
Amin aminnn,gercekten Kolay degil.benim esimde yardim ediyor Ama yinede Kolay degil.sabah kalkip yvs yvs herseyi yapip,yemegimi hazirlayip,evinin keyfini sürmek istiyor insan
Aynen canım yaaa
Herkes evde yapamazsın sıkılırsın dıyor ama sıkılmaya bıle razıyım suan

COk gecmis olsun cnm,bende kasim ayinda bir gebelik yasadim,düsükle sonuclandi.rabbim hepimize Hayirli evlatlar nasip etsin insallah!

Bu arada Neden evde sıkılalım aceba çok komik,evde isi gücü olmadan oturanlar sıkılmıyormu. Banada öyle diyorlar Sen aliskinsin calismaya,evde yapamazsin felan. Ya bi birakinda Onada Ben karar vereyim,gezeyim,Tozayim,esimle ilgileneyim,sizemi dert yani cok kiziyorum bana böyle söyleyenlere tepkimide gösteriyorum canlm.
Vakit gecirecek birseyler buluruz,sıkılmayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…