Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Off böyle diyomda hamılelık hepp bekle beklee beklee ki zaten .. gebe kalsam doktora gitmek için gün saycam .
Sonra yok testi yok oydu yok buydu derken heeeeep beklicem :110:

Off böyle diyomda hamılelık hepp bekle beklee beklee ki zaten .. gebe kalsam doktora gitmek için gün saycam .
Sonra yok testi yok oydu yok buydu derken heeeeep beklicem :110:
aynen öyle sonra cinsiyetti gösterdiydi göstermediydi:deli:
5. aydan 7. aya kadar cok güzel geçer bence öyle tahmin ediyorum. son aylar hazırlık doğum derken. hep bi koşturma

Buda ben düşük yapmadan beş saat önce

Eklentiler

• IMG-20180730-WA0005.jpeg
    IMG-20180730-WA0005.jpeg
    75,7 KB · Görüntüleme: 40
Testlerimin hepsini attım.Esime bugün de deneyelim dediğimde kendisinde 10-11 gündür olan bir agridan, ve varikoselden suphelendigini söyledi.Onun on gündür acı ağrı duymasına mı, kendi kendime bu aydan umutlu oluyor olmamami üzüldüm bilmiyorum.ama onun ağrısı baskın bende.doktora gözükmesini ben söyleyerek yapmasını istemiyorum.ne zaman hazır hissederse...2019 a kötü bir giriş yaptım.herkes gelen günlerle hayırlı haberlere erişir inşallah..

Testlerimin hepsini attım.Esime bugün de deneyelim dediğimde kendisinde 10-11 gündür olan bir agridan, ve varikoselden suphelendigini söyledi.Onun on gündür acı ağrı duymasına mı, kendi kendime bu aydan umutlu oluyor olmamami üzüldüm bilmiyorum.ama onun ağrısı baskın bende.doktora gözükmesini ben söyleyerek yapmasını istemiyorum.ne zaman hazır hissederse...2019 a kötü bir giriş yaptım.herkes gelen günlerle hayırlı haberlere erişir inşallah..

Sorunun ne olduğunu bilmek çözümü çabuklaştırır .Her ay acaba bu ay o mutlu haberi alacağım aymi diye heyecanlanmaktansa bir an evvel sonuca odaklanmak bence çok daha iyi.
Kalbini ferah tut. Varikosel ameliyatla çözülebiliyor ve 2 3 ayda düzeliyor.
2019 hepimize istediklerimizi getirsin inşallah.

X