Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar.Bendeki gelişimde bu sekilde.23u ilk koyuyu gördüğüm zamandı.Oncesini sıkı bir şekilde değerlendirmiştik.Bugunde 30.test kendimce yine koyulasti.Hastayim ama değerlendirmek zorunda hissediyorum kendimi :KK51: Ayda iki kez yumurtlama olur mu,siteden öğrendiğim bilgilere göre benim gibi yaşayanlar varmış.Yasmini bıraktıktan sonra çok yumurta oluşur gibi efsanelerde okumuştum:) Allahım inşallah ben ve benim gibilere amiin

Eklentiler

• IMG_20181230_122229.jpg
    IMG_20181230_122229.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_20181230_122026.jpg
    IMG_20181230_122026.jpg
    120,5 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_20181229_151612.jpg
    IMG_20181229_151612.jpg
    214,3 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba kızlar.Bendeki gelişimde bu sekilde.23u ilk koyuyu gördüğüm zamandı.Oncesini sıkı bir şekilde değerlendirmiştik.Bugunde 30.test kendimce yine koyulasti.Hastayim ama değerlendirmek zorunda hissediyorum kendimi :KK51: Ayda iki kez yumurtlama olur mu,siteden öğrendiğim bilgilere göre benim gibi yaşayanlar varmış.Yasmini bıraktıktan sonra çok yumurta oluşur gibi efsanelerde okumuştum:) Allahım inşallah ben ve benim gibilere amiin
olabilir tabi, hatta ikisi de döllenirse ikiz. ayyy masallah ya değerlendirin bence hastalık falan dinlemeyin :)

Kızlar bugun listeye eklenmek isteyenler bana özelden mesaj atsın . Listeye telden eklemek çok zor oluyo .
İşe gidince konusmalar arasında kaynamasın ..

Sonra vay efendımmm benı listeye eklememiş demeyinn :)

En alttaki bugün şimdi yaptım canım

Valla canım silik de deil koyu d da vücudum bana oyun oynuyorresmen
Canım valla yazmicam moral bozmiyim diyorum ama yazmak istedim bence yumurtan ya çatlıyor ya çatlayamadığı için böyle bir koyu bir silik, bir de en önemlisi zaten sık sık test yaparak stresin en büyüğünü yaşıyorsun hormonlar da etkileniyor farklı farklı çıkıyor. Bence de artık yapma akışına bırakabilsen keşke biraz

kullanımı hakkındada bilgi verirmisin bana ne zaman başlamak gerek
garanti olsun dersen adet biter bitmez başla. ben adetin 12. günü falan başlamıştım. ben akşam 9 gibi yapıyordum hep. ama burdaki arkadaşlar sabah yapıyor sanırım. sabah yaparsan ilk idrardan sonra 3 saat sıvı alma o zaman yap testi. akşam yaparsan da aynı şekilde. buraya atarsan zaten yorumlarız her gün :)

Ben de bu ay ilk defa kullanacağım ovu testini bat salı günü.Eğer regl başlarsa bitince hemen teste başlamayı düşünüyorum düzenli olarak adet görmeme rağmen bence yumurtlamam çok farklı tarihlerde oluyor o yüzden 5 gün bitince hemen başlayacağım.Gitti gidiyorda uygun fiyata var içinde 30 adet sanırım laboquick

garanti olsun dersen adet biter bitmez başla. ben adetin 12. günü falan başlamıştım. ben akşam 9 gibi yapıyordum hep. ama burdaki arkadaşlar sabah yapıyor sanırım. sabah yaparsan ilk idrardan sonra 3 saat sıvı alma o zaman yap testi. akşam yaparsan da aynı şekilde. buraya atarsan zaten yorumlarız her gün :)
Ben de aksam yapiyorum canim isten gelince 7 gibi..

Ben de bu ay ilk defa kullanacağım ovu testini bat salı günü.Eğer regl başlarsa bitince hemen teste başlamayı düşünüyorum düzenli olarak adet görmeme rağmen bence yumurtlamam çok farklı tarihlerde oluyor o yüzden 5 gün bitince hemen başlayacağım.Gitti gidiyorda uygun fiyata var içinde 30 adet sanırım laboquick
bende ondan almıştım 2 gebelik+1 ultra erken gebelik testiyle:KK48:

X