Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bu arada kızlar benim ağrılarım tamamen yok oldu, kendimi hic hamile gibi hissetmiyorum normal mi ya bu? yine ağır iş yapmıyorum ama hicbir belirti yok.
Bence normal kuzum ya.. hep kotu durumlari dusunuyoruz burda kizlardan da okuyorum oyle diyorlar belirtiler bir geliyor bir gidiyor diye. Sen simdi sali mi kan vereceksin.. her sey yolundadir merak etme.

Yok dusunmuyorum valla en fazla bat gunu yaparim diyorum bakalim hayirlisi kuzum
Sen kac gun once ogrenmistin.. ovuya gore hesapladigin gunde mi yaptin hcg testini?
yumurtlamadan sonra 11. günde yaptım ben. bu ay ovu kullanmadım yumurta takibi yaptırıyodum. 11. günde gayet belirgin çıkmıştı bata kadar bekleme:KK48:

Bence normal kuzum ya.. hep kotu durumlari dusunuyoruz burda kizlardan da okuyorum oyle diyorlar belirtiler bir geliyor bir gidiyor diye. Sen simdi sali mi kan vereceksin.. her sey yolundadir merak etme.
evet hesaplarıma göre salı 500 üstü olması gerekiyor değerin. bakalım yarın sabah bi test daha yaparım belki:olamaz:

evet hesaplarıma göre salı 500 üstü olması gerekiyor değerin. bakalım yarın sabah bi test daha yaparım belki:olamaz:
Battan 3 gun sonrasi 360larda bir seydi.. sonra bir daha verdigimde 690lardaydi sanirim o civarlarda cikar senin de.
Vajinal 1500lerde gorunuyordu sanirim karindan ne kadarda gorunuyordu ki?
Hayirlisi bakalim canim..

Battan 3 gun sonrasi 360larda bir seydi.. sonra bir daha verdigimde 690lardaydi sanirim o civarlarda cikar senin de.
Vajinal 1500lerde gorunuyordu sanirim karindan ne kadarda gorunuyordu ki?
Hayirlisi bakalim canim..
benim gecikmenin 4. günü olcak salı günü. öyle bisey çıkması lazım. karından 5000lerde görünüyo sanırım öyle bişeydi. hayırlısı insallah

Tünaydın mutlu pazarlar herkese.bat 2 gün.Bende çok susuzluk var hiç içmem normalde son birkaç gündür çok su içiyorum.Bir üşüyorum bir terliyorum daral geliyor.Afedersiniz goguslerime dokunamiyorum regl belirtisi degildir insallah.Hayırlısı bakalım

Tünaydın mutlu pazarlar herkese.bat 2 gün.Bende çok susuzluk var hiç içmem normalde son birkaç gündür çok su içiyorum.Bir üşüyorum bir terliyorum daral geliyor.Afedersiniz goguslerime dokunamiyorum regl belirtisi degildir insallah.Hayırlısı bakalım
yarın sabah test yapsan cıkar aslında :)

morcivertkedi morcivertkedi canım çok normal aklına kötü bişey getirme . Hiç belirti olmadan hamileliğini sürdürenler var ..
bende belirti olduda noldu ? :KK66:
haklısın ama insan kaygılanıyor yine de kendimi cok normal hissediyorum, herkes başım dönüyor midem bulanıyor kasıklarım ağrıyor halim yok falan diyince şüphe ettim :)

can09e can09e kuzu ne dicem sen takvım 28 de yumurtlama yuksek diyoya çatlama mı yoksa yumurtlamamı ?

Benımde 31 gösteriyo
Yumurtlama oluyor o yum gunu yani kuzum seninki denk geliyor belli ki cunku piki gorduk yarin da 31i
siliklestikten sonra 14 gun bat canim..
iste benimki 2 gun once oldu bakalim gorecez artik:)

X