Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kolay gelsin canim
benim isler de duru
Hicc doymuyorum bu ara agzim kuru ve sirt agrim var cook erken ama iste insan belirti aramadan duramiyor:))
ağız kuruluğu daha önce oluyo muydu? olmuyosa bu belirti olabilir çünkü benimde öyleydi. gece su içip yatıyodum ağzım aşırı kuru kalkıyodum gün içinde de bu şekildeydi. halen devam ediyor gerçi. hatta ben gebeliğe değil gribe yormuştum ama bi türlü olmadım grip

Bir hafta arayla neden böyle kere acaba.Biri 23 Aralık diğeri 30 Aralık.Suan hastayım ve degerlendiremicem diye çok uzuluyorum

Eklentiler

• IMG_20181230_122229.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 28
Oluyor sanirim cok takip etmedim de.. insallah ondandir:))
Sen takvimime baktin mi ne dusunuyorsun?

aaaa ya ikinci kez yumurtluyorsun yada hamilesin akıntın falan varmı?
Hiç yok.Bu hafta hiç akıntı filan olmadı.Normal zamanda geçtiğimiz aylarda olurdu ama ilk defa bu kadar kuruluk var.Gectigimiz hafta bir akıntı oldu ama.Bu konularda yardımını aldığım kimse yok,o yüzden her biriniz teşekkür ederim kızlar..

insallah hamileliktendir bekleyip görücez

bu arada kızlar benim ağrılarım tamamen yok oldu, kendimi hic hamile gibi hissetmiyorum normal mi ya bu? yine ağır iş yapmıyorum ama hicbir belirti yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…