Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Akşam derken saat kaç ? 6 gibimi
şöyle 6 gibi bi test yaparsın. baktın çatlamamış o saatlerde bide sabah ilişki olur yani bence. can09e can09e daha iyi biliyor. baktın siliklemiş yani çatlamış, 6da veya daha gec hiç farketmez ilişki olur. ertesi gün ilişki olmasına gerek kalmaz çünkü yumurtanın ömrü yetmez

şöyle 6 gibi bi test yaparsın. baktın çatlamamış o saatlerde bide sabah ilişki olur yani bence. can09e can09e daha iyi biliyor. baktın siliklemiş yani çatlamış, 6da veya daha gec hiç farketmez ilişki olur. ertesi gün ilişki olmasına gerek kalmaz çünkü yumurtanın ömrü yetmez
Canooo koşş bilginlendiirrr

Kuzuumm gozun aydinn bakk pik istee.. :KK49:
morcivertkedi morcivertkedi kuzum est. teveccuhunuz efendim.. :cool:sen de gayet guzel soyledin...

bir bilgi disinda agrilar gittiginde catlamis oluyor benim bildigim..

Haydi bele kuvvett :-)
:halay::halay::eek::eek:

Sağolım canlarım bilgilendiz için ben gidem evi süpürem sonra mükellef bir kahvaltı hazırlayayım :21:

Kuzuumm gozun aydinn bakk pik istee.. :KK49:
morcivertkedi morcivertkedi kuzum est. teveccuhunuz efendim.. :cool:sen de gayet guzel soyledin...

bir bilgi disinda agrilar gittiginde catlamis oluyor benim bildigim..

Haydi bele kuvvett :-)
benim son ağrıda çatlamış oluyor işte :KK70: kendimden baz alarak söyledim büyürken ağrım olmuyor

benim son ağrıda çatlamış oluyor işte :KK70: kendimden baz alarak söyledim büyürken ağrım olmuyor
Anladim bak benim takvimde yumurtlama gunum 28i gosteriyor fakat 25 26 si agrim ve alt taraf gerginligim vardi ondan 2 3 gun one gelir diyorum bakalim nolacak
Screenshot_20181230-121009.png

X