Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evveeeetttt beklenen regl geldi veee bugün itibariyle bitti . Yarın başlamak üzere hergün 9 gibi sıvı alımını kesip saat 11 gibi ovulasyon testi yapıcam .

Bekletme anneni meleğim , sağlıkla sıhhatle gel baban ve kedi kardeşlerin seni bekliyor ...
Ayyy hadi gözün aydın olsun canım.. hiç bi gelen regline bu kadar sevinmemişsindir sanırım :halay:
bekletmesin melekler inşallah.. en kısa zamanda sağlıklı gebelikler bebişler gelsiin.:KK15:

Ayyy hadi gözün aydın olsun canım.. hiç bi gelen regline bu kadar sevinmemişsindir sanırım :halay:
bekletmesin melekler inşallah.. en kısa zamanda sağlıklı gebelikler bebişler gelsiin.:KK15:
Sen ne diyosun geldiğinde göbek attım :KK48::KK48:
Amin canım isteyen herkese nasip etsın rabbım .
Ovulasyon yapıcakmısın bu ay ?

Sen ne diyosun geldiğinde göbek attım :KK48::KK48:
Amin canım isteyen herkese nasip etsın rabbım .
Ovulasyon yapıcakmısın bu ay ?
:KK48: eminim atmışsındır..
19unda bitti benim de .. cuma akşamıydı sanırım 1 tane yaptım pozitif denir mi bilemiyorum.. ama yum günlerimdeyim
dün siftahı yaptık:KK8:

:KK48: eminim atmışsındır..
19unda bitti benim de .. cuma akşamıydı sanırım 1 tane yaptım pozitif denir mi bilemiyorum.. ama yum günlerimdeyim
dün siftahı yaptık:KK8:
Oo hayırlı olsun inşallah :rolleyes::rolleyes:
Bende ovu yapcam ama biz yıne her gun yaparız buyyk ıhtımalle :ıslık::oops:

Oo hayırlı olsun inşallah :rolleyes::rolleyes:
Bende ovu yapcam ama biz yıne her gun yaparız buyyk ıhtımalle :ıslık::oops:
yani böylece ihtimal artıyor bence.. bir taraftan da sperm kalitesini düşünüyorsun gün aşırı daha mı iyi olur diyorsun..

arkası gelir mi bilmem :KK14: sağol canım.. hayırlısı bakalım :))

bu arada bebişim batları tarihe göre sıralar mısın daha iyi olmaz mı? :oops:

yani böylece ihtimal artıyor bence.. bir taraftan da sperm kalitesini düşünüyorsun gün aşırı daha mı iyi olur diyorsun..

arkası gelir mi bilmem :KK14: sağol canım.. hayırlısı bakalım :))

bu arada bebişim batları tarihe göre sıralar mısın daha iyi olmaz mı? :oops:
Neden olmasın :))
Ovuılasyon testı yapanların resımlerınıde koyucam :21:

biliyorum sabah ilk idrarla yapılmıyor ama merak edip ovulasyon testi yaptım. pike yakın mı bana mı öyle geldi:KK53:

Eklentiler

• A623EEFC-369D-439F-8A31-641C79E89D00.jpeg
    A623EEFC-369D-439F-8A31-641C79E89D00.jpeg
    187 KB · Görüntüleme: 72
Benım bat 4 ken çıkmıştı .
Senınde şuan 3 gun kalmış . Çıkar bence
yarın 3 gün kalmış gibi düşünüyorum 1 gün geç yumurtladım. 3 gün kala gölge hayalet mayalet çıkar bişiler heralde varsa :KK70:
4 kaldığında hayalet miydi baya görünüyo muydu?

yarın 3 gün kalmış gibi düşünüyorum 1 gün geç yumurtladım. 3 gün kala gölge hayalet mayalet çıkar bişiler heralde varsa :KK70:
4 kaldığında hayalet miydi baya görünüyo muydu?
Hayalettı . Buraya koydum görmedıler :KK34:
Bat 3 te herkesler gördü Hoppa
Ben ovulasyon yapmamıştım o ay ne zaman yumurtladım bılmıyorum . Tel. dakı programa göre hesaplamıştım.

X