Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hee kocanla basbasa heee:))
Kim hayirsiz allaala
Biz unumuzu eledik elegimizi astik simdi sira beklemede
Haklısın Benım yımırtlama dönemimmm off şu kasık batlamaları benı mahvettı
Birazdan gene test yapacağım 12 den beri birşey yemedim icmedim

Merhaba kizlar.
Sağlikli bi bebisim var 4 yasinda.
1 düsügüm var.
Simdi de tekrar normal yollarla bebek istiyoruz basladik surece insallah guzel haberler aliriz.
Selamlar hepinize..
Merhaba hoşgeldinnnn
Evladını Allah bağışlasın ..
İnşallah rabbım tekrar yaşatmaz ve sağlıkla sıhhatle evlatlarımıza kavusuruz
Folik asit basladiniz mi
Ben içiyorum canım ..

Kızlar eşimde merak etmiş yaptın diye sordu evet yaptım ama çıkmadı dedim... beni teselli ediyor canımın içi

Merhaba,sayfanızı ilgiyle takip ediyorum.İki yıldır evliyim ama çocuk isteyeli bu 3.ay olucak.İlk kez testle deniyorum.23.test hariç her gün tek bir adet yapıyorum.O ikinci test ayın 23u akşam yapılan testti.Siliklesme var mı görmek için.Sizce durum nedir :)

Ve bir ekleme en son 21i geceyi değerlendirdim

Eklentiler

• IMG_20181229_151612.jpg
    214,3 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba hoşgeldin

23 te pik olmuş daha sonra silikleşmiş .
Adetlerın düzensız sanırım ?
Kaç gunde bir regl oluyorsun ?

Merhaba canim hos geldin... yeniden koyulasiyor sanki hamile olabilir misin yauu:)

Regl döngüm 30-31 günde oluyor.Yasmin kullaniyordum.Birakali 3 ay oldu.adetten hemen sonra yapmaya başladım testleri ve ayın 23u olan koyulasma,11.gunume denk geliyor,erken yumurta oluştu sanki.İlgiyle cevapladiginiz için teşekkür ederiim ve hoşbuldum:)

Şuan çıkmam lazım canım .. Tekrar hoşgeldın batı nı söylersenı senıde listemize ekleriz

tekrar koyulaşmaya başlamış
yoksaaa
haftaya bugünlerde test yaparsan cıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…