Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay ınan umrumda dğeil :)
Olsunda ben 3 sene sonra versemde olur :)
uykusuz kalıp ağlamak ıstıyorum .
buraya gelıp kızlarr bu haylazz uuyumuyor dıye dert yanmak ıstıyorum :KK48:

Aynen doktorum kilon çok iyi ortalama 10 kilo almana izin var demişti .. Bende hee hee demişrim :KK70: :KK70: Kesin 20 kilo alırım ben boğazım açılınca kıımse tutamıyor çünkü benı ..

Normalde de çok yerım düşün işyerınde öğle yemegı yerım ardından yarım ekmek alırım birde çikolata sürüp onu yerım :KK53:

ama metabolizmadan sanırım kılo almıyorum :rapci:
ay maşallah her yerde söyleme bunu :KK48:

ay maşallah her yerde söyleme bunu :KK48:
İşyrınde adım obura çıktı .
Yine ne yıyon dıyolar :olamaz:

Napim inan karnım açıkıyo :KK48:

Kan değerlerın düşüktür ondandır dediler ne var ne yoks ayaptık yoookk anacımmm bişey yok . Troidtendır dediler bakıldı yok :KK70: :KK70:

Sonunda teşhisi koydum ben PİS BOĞAZIM :KK70: :KK70:

İşyrınde adım obura çıktı .
Yine ne yıyon dıyolar :olamaz:

Napim inan karnım açıkıyo :KK48:

Kan değerlerın düşüktür ondandır dediler ne var ne yoks ayaptık yoookk anacımmm bişey yok . Troidtendır dediler bakıldı yok :KK70: :KK70:

Sonunda teşhisi koydum ben PİS BOĞAZIM :KK70: :KK70:
ahahxjdndksksn insan kendi kendinin doktoru olcak:KK48:

kolay veriyosan sıkıntı yok boşver. can boğazdan gelir ye :KK70:

:KK200:Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK200:

Ohhh çoğunuza tatil tabii yatıııınnn ohhhhhhh Elço gelsınnn topiğin başında dursunnn ohhhhhhhhhhhhhhhhhh
Herkese günaydın, iyi hafta sonları:KK200:
Biz beklemeye devam ediyoruz, uyku hali ve kasık batmaları oluyor ara ara, hayırlısı bakalım. Bu arada benim bu ay ovulasyon testim birden koyulaştığı için ben de tam değerlendiremedim öncesini ama sizde koyulaşma sürerken mümkünse değerlendirin yine, belki herkeste tam pik olmak zorunda değildir ya da öncesi günlerde de şans olduğu için faydası vardır.

Herkese günaydın, iyi hafta sonları:KK200:
Biz beklemeye devam ediyoruz, uyku hali ve kasık batmaları oluyor ara ara, hayırlısı bakalım. Bu arada benim bu ay ovulasyon testim birden koyulaştığı için ben de tam değerlendiremedim öncesini ama sizde koyulaşma sürerken mümkünse değerlendirin yine, belki herkeste tam pik olmak zorunda değildir ya da öncesi günlerde de şans olduğu için faydası vardır.
Şuan 2 günde 1 yapmaya özen gösterıyorum . Piki görsem Allahne verdıyse :KK70: :KK70:

X