Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet uyku hali bende de var. 10-11 arası pilim bitiyor gerçekten şu 3 ayı atlatsak baya rahatlıcam. sen takvim yapmıcak mısın?
İyi senin o saatte bitiyo benim şu an bile uyku akıyo gözümden :) temizlik yapıyodum ara verdim uyuyakalcam biraz daha kalkmazsam :)
Takvim kalp atışından sonra yapayım diyorum canım ya hep içimden öyle geçirdim

Kuzum benım bata kadar beklicem .. bat 3 gün geçsin sonra doktoruma gidicem .. öyle anlaştık doktorumla .. şimdilik testlerle koyulşma kontrol ediyorum .
Geçende söylemiştim kan işleri bende yasak
Ben kaçırmışım herhalde canım niye yasak :) neyse canım testler gittikçe koyulaşıyosa o da zaten betanın arttığını gösteriyo :)

ay ben silik çizgiyi görünce yapmıştım görgüsüz gibi
en iyisini yapıyorsun. şuan sata göre ne kadarlık?

ay ben silik çizgiyi görünce yapmıştım görgüsüz gibi
en iyisini yapıyorsun. şuan sata göre ne kadarlık?
Estağfurullah bebeğim ya normalde ben de yaparsım da hep kalp atışından sonra diye geçirdim içimden nasipse o zaman yaparım.
Ay daha biz çok küçücüğüzzz 4+2 yiz bugün erken öğrenmek de kötüymüş hiç zaman geçmiyo :)

ay 5 haftalık olmuştur dedim benim de çok yavaş geçti o haftalarım. 8e kadar yavaş geçiyor bide bebeğe benzemiyor ya insan bitsin istiyo o dönemler

ay 5 haftalık olmuştur dedim benim de çok yavaş geçti o haftalarım. 8e kadar yavaş geçiyor bide bebeğe benzemiyor ya insan bitsin istiyo o dönemler
Yok kız bata 3 kala öğrendiğim için daha 5 gün geçti aradan :) sağlıkla ilerlesin de geçer hepsi, sabretcez napalım :)

Yok kız bata 3 kala öğrendiğim için daha 5 gün geçti aradan :) sağlıkla ilerlesin de geçer hepsi, sabretcez napalım :)
bi bakarsın bu günleri dün gibi hatırlarız. yaza göbüş tokuştururuz
diğer kızlar da arkamızdan gelir. “bu haftalarda böyle bişey yaşadınız mı” diye bize sorarlar

bi bakarsın bu günleri dün gibi hatırlarız. yaza göbüş tokuştururuz
diğer kızlar da arkamızdan gelir. “bu haftalarda böyle bişey yaşadınız mı” diye bize sorarlar
Aynen onzaman biz tecrübeli oluruz :) gerçi ben bak şimdiden sana soruyoeum sen daha kıdemlisin :))

Aynen onzaman biz tecrübeli oluruz :) gerçi ben bak şimdiden sana soruyoeum sen daha kıdemlisin :))
dimi en önce bendim :) topigin ilk sayfasında bile ben varım 24. sayfada gebelik testim var. 19. sayfalarda gebelikten önceki ovu testim. her anım burda geçmiş resmen :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…