Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Yap kuzum ben yaptım tamam bozma moralini gec olsun güç olmasın kist varsa temizlenir hiç değilse doktor haklı ben bu ay hiç uğraşmicam valla ıliskiden sonra öyle yatmicamda en azından kafaya takmam oluruna bırakıyorum artık sende öyle yap üzülme

Şimdi sizden saklamak istemem .
Ben aslında dünden beri beta yapıyorum . 2. Çizgi çıkmaya başladı ama geçen ay kimyasal oldu ya korkuyorum

Sizlerede ihanet etmiş gibi oldum
Tebrik etmeyın şimdilik olurmu

Inşallah güzel haberler le gelirsin ama sen kendini böyle sartlarsan vücudun bebeğe hazır olmaz bunu kendine yapma

H E cnm ovh testini gordum masAllah var senin gebelik bence büyük olasilik cok svndm senin simdi catladktan sonra kacinci gun

Kizlar k. B ara mesajlari okuyamadim nasilsinz ne var ne yok
Benim bugün vajinal kasilma gibi oldu bicak saplanmasi gibi oldu yasayan var mi kasik ve karnimda seğirme gibi kramp gibi oldu hayr olsun

H E ya canim cok ozel olmucaksa takvimim programinda iliski gunlerini ve ovuyu isaretliyoruzya bana sennkini gonderirrmisi n?

H E canm sen dün şekeri yapmştn yaa ne çıkmştı bide dünkü beta teslerini atarmsnn

Ohh masallah canm normal testi ne zaman yapiyoruzzz aramizda 1 gun var seni bekliyorum

H E ya canim cok ozel olmucaksa takvimim programinda iliski gunlerini ve ovuyu isaretliyoruzya bana sennkini gonderirrmisi n?

Toplu cevap yazıyorum :)
İlişki günleri klpli olanlar . Pik 29 30 30 akşamı silindi ilk sayfada ovular var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…