Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bazen endişe duyuyorum belirtisizlikten ötürü ama inşallah iyidir :)
ohh keyif bugün senin:halay:
Yemek yapmak laziimm camasirlar var sagolsun annem bir kismini hafta ici halletmis ama.. var isler de en guzeli yatis napim:))
Endise etmekte haklisin kuzum. Allah muhafaza.. napiyoruz iyi dusunuyoruz kismetimiz nasibimizde varsa gelir deyip bekliyoruuz :))

Yemek yapmak laziimm camasirlar var sagolsun annem bir kismini hafta ici halletmis ama.. var isler de en guzeli yatis napim:))
Endise etmekte haklisin kuzum. Allah muhafaza.. napiyoruz iyi dusunuyoruz kismetimiz nasibimizde varsa gelir deyip bekliyoruuz :))
aynen öyle rabbim nasip ettiyse zaten benimledir :KK51:

aman bi haftasonun var salla gitsin :KK70:

Ovum :halay:
C60D511F-23F8-42BE-BD43-A4EFF246BFBF.jpeg

Kuzu senin rahat geçiyo sanırım dimi hamilelik, sen benden baya öndesin ya ondan soruyorum bulantı falan oldu mu hiç
hayır hiç olmadı. sadece sabahları midem yanıyor tuzlu bişeyler yiyene kadar. onun dışında arada bi kasık ağrısı oluyor o da sanırım kistten. doktor arada ağrıların olabilir korkma demişti. onun dışında gayet normalim :KK70: Allah herkese böyle rahat hamilelik nasip etsin ama o zaman kafa rahat olmuyor :KK70:
hamile misin acaba :KK70:

Yine bana bişeyler oluyo :KK70: :KK70:

hayır hiç olmadı. sadece sabahları midem yanıyor tuzlu bişeyler yiyene kadar. onun dışında arada bi kasık ağrısı oluyor o da sanırım kistten. doktor arada ağrıların olabilir korkma demişti. onun dışında gayet normalim :KK70: Allah herkese böyle rahat hamilelik nasip etsin ama o zaman kafa rahat olmuyor :KK70:

ne

Şimdi sizden saklamak istemem .
Ben aslında dünden beri beta yapıyorum . 2. Çizgi çıkmaya başladı ama geçen ay kimyasal oldu ya korkuyorum :110:

Sizlerede ihanet etmiş gibi oldum :KK70:
Tebrik etmeyın şimdilik olurmu :KK200:
Ben sana hissediyorum demistim kizzz Allahım sağlıcakla gebelik ve bebek nasip etsin sana canm

Benim de gün içinde ara ara kasık ve bel ağrım var bi de çok uykum var hep. Yoksa daha mide bulantısı falan yok hiç. Tabi rahat geçirmek en güzeli de insanın aklında hep sorular oluyodur haliyle :)

Benim de gün içinde ara ara kasık ve bel ağrım var bi de çok uykum var hep. Yoksa daha mide bulantısı falan yok hiç. Tabi rahat geçirmek en güzeli de insanın aklında hep sorular oluyodur haliyle :)
evet uyku hali bende de var. 10-11 arası pilim bitiyor :KK70: gerçekten şu 3 ayı atlatsak baya rahatlıcam. sen takvim yapmıcak mısın?:halay:

Evet dün siz öyle deyince kötü hissettim çizgi çıktı söylüyemedım sizlere ama inanın nazardan değil . Geçen ay o kdr tebrik aldım sona fossss oldum ..
bu ay temkinli gitmek istedim ama dayanamadım . Günüme göre çizgim gayet güzel rabbım tamamına erdirsin inşallah
Ben sana hissediyorum demistim kizzz Allahım sağlıcakla gebelik ve bebek nasip etsin sana canm

Şimdi sizden saklamak istemem .
Ben aslında dünden beri beta yapıyorum . 2. Çizgi çıkmaya başladı ama geçen ay kimyasal oldu ya korkuyorum :110:

Sizlerede ihanet etmiş gibi oldum :KK70:
Tebrik etmeyın şimdilik olurmu :KK200:
Ay inanmıyoruumm :) canım benim o zaman kan verip kesinleştirsene, artışına baksana 2 günde bir :) maşallah ya sakın kötü düşünme geliyo bebişş :halay:

Ay inanmıyoruumm :) canım benim o zaman kan verip kesinleştirsene, artışına baksana 2 günde bir :) maşallah ya sakın kötü düşünme geliyo bebişş :halay:
Kuzum benım bata kadar beklicem .. bat 3 gün geçsin sonra doktoruma gidicem .. öyle anlaştık doktorumla .. şimdilik testlerle koyulşma kontrol ediyorum .
Geçende söylemiştim kan işleri bende yasak :KK70:

X