Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktorum inatla yapmıyor kuzum ..
kimyasalı saymıyo zaten ..
ilk gebelikte de test yapmıyolarmıs ..
ama uzun süre gebe kalmazsam eşime sprem testi yaptırxam
Bence sen hiç stres yapma sormsz dr sa uzak dur hayatına mal oluyorr yoksaaa ama sen bu ayda gebe kalacan bnce

Bence sen hiç stres yapma sormsz dr sa uzak dur hayatına mal oluyorr yoksaaa ama sen bu ayda gebe kalacan bnce
Doktorum çok iyi bi doktor canım . Bunlara bakıp strese sokmak istemiyor ..
ilk gebelikle normal diyo ..
ama 2. Defa başımıza gelirse bakıcaz dedi ..
Allahım inşallah tekrar yaşatmaz

İnşallah canım Allahım isteyen herkese nasip etsin ..

Gazım var
İlk gebeliğimde de aşırı gazlıydım

İnşallahh
Ablamda gebe eğer hamile kalırsam ard arda doğrucaz inşallah
Ama gebe kalırsam söylemicem
Kalp atışı duymadan asla
Ay onu yakın çevrem için değil de uzaklara bende solemiyim diyorum nasip olursa annem babalar kardeşler dışında kimseye solemem insAllah art niyetli insan da çok maalesef

Ay onu yakın çevrem için değil de uzaklara bende solemiyim diyorum nasip olursa annem babalar kardeşler dışında kimseye solemem insAllah art niyetli insan da çok maalesef
Ben yakın çevrem dahil kimseye söylemem çünkü bişey oldugunda onlarda çok etkileniyo
Eşim ve ben birde sizler

Benmde aşırı gaz var ya :))

İnşallahh
Ablamda gebe eğer hamile kalırsam ard arda doğrucaz inşallah
Ama gebe kalırsam söylemicem
Kalp atışı duymadan asla
Aa ne guzel onunkide hayırlı olsun:)
Hatta istersen bize bile söyleme hemen ne bileyim yoğurdu üfleyerek ye Rabbim bir dahaki bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

Ben yakın çevrem dahil kimseye söylemem çünkü bişey oldugunda onlarda çok etkileniyo
Eşim ve ben birde sizler
Ne bilim ya ben zor sanki biraz onlara söylemeden annemler bi de çok yakın bana 10 15 dk sürekli yüzyuze kesin söylerim oldu da söylemeye kaldım bende

O zaman kullanayım. Faydası var zararı yok nasıl olsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…