Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok o konuda katılıyorum sana kesinlikle Rabbim nasip edecekse koruyor zaten agrim olmasa bende gayet ayaktayım ama bugün fena olunca dedim biraz da cılkını çıkarayım

Senın önemli günler ama tutunma zamanı ..
benım o süreç geçtiği için rahatım
Kizimda hamile olduğumu bilmeden deli gibi temizlik vs misafir agirlıyordum kv vefat etmişti gelen giden hiç eksik değildi hep ayaktayım şükür Rabbim e saglikla geldi nasip cidden

Gün aşırı yapıcam canım . Benım amacım yumurtlamam düzenlimi diye bakmaktı .. çok şükğr programla aynı gün oluyo
Şükür canm yumrtlaman kesin olsnn düzgün olmayan daha cabuk gbee kalıyor inanki eşim teyzesii ilacla regl olyor ama 5 tane cocugu var her istediği dakka olyor

Kızlar yum günü yapılsa bile stres hormonları gebeliği önlüyormus fazla merak etmemek gerek galiba ama elimizde de degil ki ben geçen ay yumdan sonra her gün stresle merakla bekledim günler geçmedi encokta o beni etkiledi tutturmadi yavrumu hain stres :)

Kizimda hamile olduğumu bilmeden deli gibi temizlik vs misafir agirlıyordum kv vefat etmişti gelen giden hiç eksik değildi hep ayaktayım şükür Rabbim e saglikla geldi nasip cidden
Aynen doktorun öyle demişti .
Elçin bu bebek sağlıksız sağlıklı olsaydı atlasanda zıplasanda ona bişey olmazdı demişti o aklıma geldi

Şükür canm yumrtlaman kesin olsnn düzgün olmayan daha cabuk gbee kalıyor inanki eşim teyzesii ilacla regl olyor ama 5 tane cocugu var her istediği dakka olyor
Kuzum ben hamile kalıyorumda devam etmiyo ..
6 yıl korundum ilk denemde hamile kaldım ..
kürtajdan sonra ilk korunmasızda yıne gebe kaldım kimyasal oldu ..
bu ay bakalım nolcak
Aynne kuzum bende o yüzden ovu yapmıcam . Normalde 2 günde bir yapcam dedim piki görünce ard arda

Ben yum gunu olduğunu bilmeden değerlendirdim catlayinca öğrendim çok koyulasmadi cunki

Canm Rahim toparlanmaya çalşyor belki çünkü uzun süre kornmşsn normal ama bu seferde öle bişy oşrsa bi git dr aa pıhtılaşma olablir güzelm

Canm Rahim toparlanmaya çalşyor belki çünkü uzun süre kornmşsn normal ama bu seferde öle bişy oşrsa bi git dr aa pıhtılaşma olablir güzelm
Doktorum inatla yapmıyor kuzum ..
kimyasalı saymıyo zaten ..
ilk gebelikte de test yapmıyolarmıs ..
ama uzun süre gebe kalmazsam eşime sprem testi yaptırxam

Hayırlısıyla gelir insAllah bu ay minigin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…