Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım .. geçen ay benım çok ağrım oldu .
Kimyasal oldu .
Bu ay ne yumurtlama zamanı ne çatlama zamanı hiç ağrım olmadı .
Bitek bugun soldan kasık ağrısı geldi ..
Yum zamanı bende de olmadı hiç hata yumurta aki akintiyi bile görmedim dün hafif agrim vardı ama yoğun beyaz akintim vardi bugün akşam üzerinden beri felaket var akıntı hiç yok oturamıyorum uzaniyorum ama baya hissettiriyor agri hayr olsun diyelim

Görüdmde kuzu eski zannetim tarihlere bakmadm yaa :))
Kızzz aynen bende hatta şimdi sana yazdığı mesajı görünce geçmişe gittin bugün bile yapmış ovi :) ve bence hala pik az silik ama yinede gayet iyi H E benim tahminim hamissin insallllahh

Dalgalı ruh halim sağolsun canım
Ayy senin az kalmiis
Ay sorma kalpten gitcem

İnşALLAH cnm hahahh bende öyle yapiom kiz sofrayi falan esim topladi cay demledi dio simdi böyleysen hamile kalsan yandik
Ben bu ay hiç nazlanmıyoru m . Nırmalde bat 5 ken falan süpürge bile tutmazdım ..
Bugun dedim kadınlar tarlalrda çalışırken hamıle kalmıs bize noluyo sa deyip evi topladım

İdareli kullan dicem zatenn adetine gelene kadr yetiyor inşallah gelmzde
Bitsin diye uğraşıyorım kuzum bir daha ki ay ovu yapmıcam .. strese giriyorum

Kızzz aynen bende hatta şimdi sana yazdığı mesajı görünce geçmişe gittin bugün bile yapmış ovi :) ve bence hala pik az silik ama yinede gayet iyi H E benim tahminim hamissin insallllahh
Hahha banada öyle geliyor patır patır gebe kalacaz inşaAllah

Bende en son senin gbi bıkmş bırakmştm alamamştm özledm tekrar yapmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…