Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende ilk üç ay bağlanmim dedim bir şey olacak korkusu yedi bitirdi zaten. Ama uyuyup uyanması hareketlerini falan hissedince bağlandım. Odak noktam olmuştu dr 6 ay dedi bende çok değil mi dedim. Çünkü bu acıyı hafifletecek tek şey sağlıklı hayırlı bir evlat. 3 ayda anlaştık nasip bakalım her iki seferde de ilaçla oldu bu sefer nasıl olacak bilmiyorum. Daha memleketteyim eve gidince karar vericem. Hepimiz için hayırlısı olsun inşaallah. Sende durumlar nasıl ? Var mı bir gelişme?

E tabi zor orası doğru bir cumartesi pazar hangi birine yetsinPıhtı konusunu pek bilmiyorum ama tecrübesi olan varsa daha iyi yorum yapar belki. Bende de bazen çok oluyor bazen olmuyor galiba. Hee ilaç/ağrı kesici etkiler belki, aspirin türevleri sulandırıyor, bazıları kesiyor adeti gibi.

Kızlar siz hamile kalmadan önce folik asit kullanıyor musunuz??
Bende aklıma geldikçe içiyorum canım ama daha on kez icmemisimdir:) Doktor çok önemli olduğunu söylemişti öncesinde kullanmanın.
Bugün okulum yok ve evde biriken bir sürü işi hallettim.İnsallah bu son süpürge acislarimdir diyerek yaptım temizliğin bir kısmını,hamilelik olayimda her şeyi eşime paslicam çünkü

maşallah canım Allah bağışlasın.. kan vermeye gitmicem direk doktora giderim dedin ya ondan sordum.. inşallah sağlıkla gelmiştir canım.. pahalı olandan da mı yaptın canım ben onu görmedim?
Evet pahalı olandan yaptım daha sonra net ikinci çizgi çıktı canım . Kaşık ağrılarım devam ediyor doktorumla görüştüm 17 Şubat sonrası kontrole gideceğim

Ahahaha ben de şu an o moddayım hep yataş

ayy kızlar rüyamda kütür kütür erik aşeriyodum yiyordum. şimdi bunu yemem mi gerekiyor
Canın hala çok çekiyorsa ye canım. Ben mesela üst üste 2 3 gün dur aşermiştim bulamamıştık kışın ortasıydı. Kurusunu yedim ama istememiştim yaş dut çekmiş canım. Bende dedim aman batıldır yaa. Oğlan doğdu baktım leke meke yok :))) eve geldik 2 3 gün sonra çıktı lekesi dr dedi doğum lekesi doğumdan 1 hafta içinde çıkar böyle :)
Hala vat ve resmen yaş dut resmi popo üstünde :)))

ay korktum simdi. benim canım eriği her daim çeker rüyamda gördüğüm de aşermek mi acaba onu merak ettim

Abla ben valla ağlaya ağlaya dayandım dün gece ağrıya papatya çayı ictim o rahatlattı beni sende dene çünkü hap gerçekten çok etkiliyor ya

Abla ben valla ağlaya ağlaya dayandım dün gece ağrıya papatya çayı ictim o rahatlattı beni sende dene çünkü hap gerçekten çok etkiliyor ya
Adette 3 4 gun iciyorum canim sonrasinda adet olana kadar icmemek icin agrilarima direniyorum bas agrisi vucut agrilarim oluyor.. ne gibi etkilermis adetliyken icmek aspirin falan kullanmam. Dolorex diye ilacim var agri kesici adet gunlerimde kullandigim onu icerim diger zamanlar parol vermidon.. azalttigini cogalttigini dusunmuyorum ama bilemem herkeste farkli etki gosterebilir.. insallah biz de martta cift cizgi gorelimm:)

Tabi seni kesmiyorsa sorun yok ben ne içersem içeyim ağrı kesici kesiyor hemen yıllarca böyle sürdü haziranın sonundan ağustosa kadar yaz kullandım ağustosta afedersin ama resmen kan yerine koca koca pihtilar geldi üç dört gün boyunca korktum noluyor diye meğersem biriken kanlar pıhtı olarak atılıyormuş sonrası ozamandan beri ağlaya ağlaya direnmeye çalışıyorum âmin inşallah diyelim valla ben bu ay uğraşmicam zaten oluruna bırakıcam

Kizlar benim normal takvimimr gore bat 12 subatti ovu tstine gore 16 die dusunuykrum ama bugun acayip kasık ağrım var simdiden adet sinyali olabikir mi ki yürürken baya hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…