Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin inşallah canım resimde çok belli olmuyor ama çizgi var. Eğer doğruysa buraya belirtilerimi de yazayım belki yardımcı olur. Biz adet itibariyle 9-12-15 gün yaşadık ilişkiyi. İlilkşden birkaç gün sonra benim kaşık ağrılarım hep devam etti. Tansyonum düştü aralarda. Bazen çok hafif mide bulantısı oldu. En son da sanırım 2 gün önce yumurtalık etrafımda sanki bir kanat çırpması hissetim. Muhtemelen orada yerleşmeye çalışıyordu varsa. Bu ara 3,5 yıl koumadan sonra ilk denmede olmuş olacak. Yaş 36 birkaç gün sonra .gelişmeleden haberdar ederim sizi. Eğer gebelik varsa ve tutunursa Ekim ayı Doğum gösteriyor. Yüce rabbim Ekim de babamı yanına aldı kim bilir belki Ekim ayında yeni bir can emanet edecek bize

Inşallah vardır hayırlı haberlerle gelirsin inşallah sağlıkla sımsıkı tutunur

H E H E canım bende geldim aranıza. Kabul ederseniz :KK43:
Benim hikayemi bilen vardır kızlar. Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah hepimize. Önemli olan hamile kalmakta değil:KK43:
Sonuna kadar sağ salim devam ettirebilmek. Sağlıklı bir şekilde kucağa almak ben onu anladım. 3.5 yıl boyunca hamile kalmak için bekledim. Çok ağladım yeri geldi vazgeçtim herşeyden.sonra Allah nasip etti 2018 nisanda öğrendim ama dış gebelikti alındı. Eylülde tekrar hamileliğimi öğrendim. Aralık 25 e kadar herşey yolundaydı her kontrolde doktor maşallah çok iyi durumdayız diyordu.
Bir anda olanlar oldu ve kaybettik:KK43: 5 ayın bitmesine 10 gün kala:KK43: Yıkıldık...
Ben o günden beri düşünüyorum ne oldu diye. Kanda veya idrar yollarındaki enfeksiyon dedi doktor. Hiç farkedemedim. Allah bu acıyı yaşayan herkese sabır versin inşaallah kimselerede evlat acısı vermesin. Bu acıyı unutturacak başka acılar vermesin.
Diyeceğim o ki olmayanlar üzülmeyin Allah öyle büyük ki zamanı gelince nasip ediyor. Önemli olan sağlık...
Ben yarım kalmışlığın acısıyla yanıyorum. Biri tüpün yarısında kaldı biri 270 günlük yolculuğun 142.gününde kaldı. Belki bir daha hamile kalıcam Allah nasip ederse ama geçmeyecek bu yarım kalmışlık hissi. Uzattım yine kusura bakmayın. 2018 iyi gelmedi bana inşaallah 2019 iyi gelir bana ve hepinize...
Canım hoşgeldin ..
Yaşadıkların çok ağır eminim .
Ben bebeğimi kaybettiğimde tek şükrüm ona fazla bağlamadan gitmesiydi ..
Allahım sana sabırlar versın ve yakın zamanda sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına alırsın inşalah ..
doktorun korunma vermiştir illaki ..
ne zaman başlamayı düşünüyorsun canım ??

Günaydın herkese sanırım hamileyim ucuz bir test ile yaptım çok ama çok hayali bir çizgi var. Bat 10 Şubat. İnşallah sağlıklı ve hayırlısı ile tutunur. Çok hafif çizgi olduğundan emin de olamıyorum
maşallah RABBİM SAĞLIKLI Bİ ŞEKİLDE TUTUNMASINI SAĞLAR İNŞALLAH

X