Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetimin bugün bitmesi lazımdı aslında ama yarına kalmış gibi duruyor, bittiğinin 2. günü başlayayım 15 gün kullanayım diyorum belki şifamız ordadır diyerek. Tadı çok kötü mü kuzum yani çalışıyorum hani ağız kokusu falan yapar mı? İyileşmene çok sevindim canım inşallah daha tekrar etmez. Bende sormak istedim ovü testi yapıcam zararı olur mu diye işte, inşallah tez zamanda gelir bebişimiz.

Kızlar belirti arayanınız varsa ben bir topikte gün gün yazmıştım. En ufak ayrıntısına kadar. Ne heycanlıydım o zaman.

adetten sonra 7. gün başlaman gerekiyor 15 gün kullanıyosun tadı çok güzel değil ama alışıyorsun koku hassasiyetin varsa burnunu kapat bi kere de iç yudum yudum zor oluyor ağızda koku kalmıyor ben yapmıştım

Bir de onu deneyeyim madem belli de olmaz çok hamile kalan varmış Çok teşekkürler cevap için canım

Yeniyim ya bunlar hep ondan, hoşgör yani. Bazı aşmış insanlar oluyor bat 3-5 gün geçmeden test yapmayan, onlardansın sandım,sory canım
Yok canım nerde kız dün bile test yaptım ben ama nafile. Bugün sabah Kırmızıları gördüm. Ovulasyon testleri falan var ya ben onları bile burda öğrendim. Hiç bilmiyorum. Hiç yapmadım mesela.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…