Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ucbucuk yıllık evliyim, bir yıl düşünmedik, bir kürtaj var arada, şimdi bekliyoruz. Allah bağışlasın kızını canım
Amin canim Allah razi olsun
Bir defa olmus yine olur.. kurtaji hepimiz yasadik asagi yukari benim de 3 kaybim var.. kuzu 2. Bir oncesinde 2 sonrasinda var. En son kurtajim mayista oldu.. amh dusuk yumurta rezerv azligi soz konusu yastan dolayi da direk tup bebek onerildi ama simdilik normal yolla deniyoruz oldu sonucta amma kaliteleri tartisilir :/ senin sorunun var mi peki?
Rabbim en kisazamanda hayrlisiyla nasip etsin insallah..

Insallah canim bi saga bi sola vuruyo ama genelde solda

Solda ağırlıklı batma agri diyorlar hamileler hep. İnsallah oyle olur senin için de, ya ben hep cekiniyorum böyle topiklerde yazarken, gereksiz Umit yada kaygı vermek istemediğimden ama yazamadan geçemedim

Sana da çok geçmiş olsun, kürtaj yipratti bizi kari koca. Bir kaç Aydın normal rutine donduk iliski anlamında. Hep zoraki 3 gün oldu, sonra bebek varsa zarar veririz korkusu yerleşmiş gereksiz yere. Doktor hiç esimden test vs istemedi. Oluşmuş bir bebek var diye. Amh dusuk, vajinalde yaşa göre rezerv çok iyi dedi. Sanırım hastalanınca tekrar gideceğim, artık aşılama derse aşılama, tüp bebek derse tüp bebek. Aşılamayı es geçmek istiyorum ama doktorlar hep en doğal yolla olmasını savunuyorlar, aşılamayı geçmeyelim vs demişti. Tüp bebek için de psikolojimi ayarlamaya çalışıyorum, ağır bir süreç ya, çok yakından ablamda yaşadım. Ne uzun yazmışım ya, sorduğuna pişman etmeden bırakmıyorum seni

İnşallah gerek bile kalmadan hayırlı haberlerle gelirsiniz, biraz daha bekledikten sonra eşinizin değerlerine göre de duruma bakıp belki aşılamayla başlarlar dediğiniz gibi, belki atlayıp tüp bebek tedavisine başlamayı da önerebilirler diye düşünüyorum. Hayırlısyla gelsin inşallah

Solda ağırlıklı batma agri diyorlar hamileler hep. İnsallah oyle olur senin için de, ya ben hep cekiniyorum böyle topiklerde yazarken, gereksiz Umit yada kaygı vermek istemediğimden ama yazamadan geçemedim
Canim bizde umutla ayaktayiz gebelik varsa da allahtan yoksada allahtan ümit ediyoruz başka care yok bu isler nasip kader

hayır hiç pişman değilim canım... uzun oldu kusura bakmayı da anlamıyorumm
düzgün yazıldığı sürece noktalı virgüllü olduğu sürece gocunmam okurum...
amh düşük olup rezerv azlığı yok ultrason görüntüsü iyi yani demi doğru anlıyorum... doğal yolu en iyisi tabi ki, aşılamayı es geçme derim belki onla tutacak bilemeyiz.. ayrıca süreç zor olsa da sonu güzel oluyor onu düşünürsün ... inşallah hayırlısıyla istediğimize kavuşalım..

Kizlar bisey sorucam 8subatta esimin sperm vermesi lazim 3gunluk perhiz olmasi lazim ya dun yapamadi gec geldi bugun yapsa sorun olurmu

İnsallah canım, iki aydir vaktini bekliyor morundayım, yaş deger eyvah dertlenmesin geçti çok şükür. Senin doktor ne zaman, kiskiamet olmasa ev taşıyacağım, senden özendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…