Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar cumartesi dr gittik genel kontrol amaçlı bi enfeksiyon felan durumu varmı die ama çok şükür alltan ultrasonla baktı dr ve herşeyin birmilyon kez güzek dedi bide kan tahilili felan verdik onlarda cuma çıkıcak inşallah oda iyi çıkar

Geldi maalesef işin yoksa 1 ay daha bekle, zaman geçmiyoken zor oluyo çok anlatamam.. Korkum yine tüplerimin kapanması....:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:
Canim vardir herseyde bir hayir lutfen stres yapma stres yaptikca olmuyor gecen ay sansim asiri yuksekken stres yuzunden olmadi rahat olunca daha kolay oluyor Rabbim zorlastirmaz insallah

Bıraktım artık canm hayalimi de, kurmiycamda artık. Rabbim ne zaman nasip ederse artık. Başka çarem yok. Isyan ettirmesin Allah'ım...

Eger yapmak istersen, her gün 10 dk uzan, elini karnına koy, orada bebeğinin olduğunu düşün, konuş onunla içinden, hem kendini hem rahmi hem bebeği hazırlamış oluyorsun. Olumlama ve dua bir arada gibi düşün. Adetin geldiği zaman da de ki: ben sağlıklı bir kadınım, çok şükür ki döngüm devam ediyor. Boyledusununce daha rahat oluyorum kendi adıma.

Hazır doktor konusu açılmışken,ilk kontrole gidildi diyelim reglin 3.gunu,o testler kandan alındı.peki ultrasonla bakmak isterse yumurtalıklara filan o karından mi..ya da alttan mi bilen var mı kızlar.hic doktora gitmedim ben bu konuda..

Benim bir doktor karnımdan baktı, bir tanesi vajinal baktı. Doktora goredegisiyor sanırım.

Aynen öyle canım. Her şeyin zamanı var biz bilmiyoruz sadece. O yüzden sabretmeye ve duaya devam hep
Allah o güne gelene kadar bize yürek ferahlığı versnnn içimmm yanıyor dün eşim yattı yanında birden bire hıçkıra hıçkıra agladm istemszce hayatmda böle bişy yapamadmm çokkk sıktım kendimi ama durmuyordu gözyaşlarmm :KK43:

Canım ben övü olmadan doktor kontrolünden geçtim. Övü günüm olana kadar Kendiliğinden yumurtam oluşuyor. Adetimde düzenli Yine bakar mı ya. Ona baktırmam eğer isterse. Şimdi sağlık için herşey aslında. erkek doktorada saygım varda ben çok utanır ve sıkılırım baktıramam.:işsiz:

Doktor hiç bakmıyor, zaten kızlar seni hazırlayıp örtü kapatıyorlar, doktorun gözü sadece ekranda oluyor. Tabi karar senin

Allah o güne gelene kadar bize yürek ferahlığı versnnn içimmm yanıyor dün eşim yattı yanında birden bire hıçkıra hıçkıra agladm istemszce hayatmda böle bişy yapamadmm çokkk sıktım kendimi ama durmuyordu gözyaşlarmm :KK43:
Canım birinci ayda bile tutmamasi insanı gergin ve mutsuz etmeye yetiyor biz kadınlar off off :KK61:
Yinede üzme kendini Rabbim tez zamanda doldursun o göbüşlerimizi amin

Canım birinci ayda bile tutmamasi insanı gergin ve mutsuz etmeye yetiyor biz kadınlar off off :KK61:
Yinede üzme kendini Rabbim tez zamanda doldursun o göbüşlerimizi amin
Aminnnnnnnnn kuzmm aminnnnn sma 3 ay depil 3 yıl olyoe güzelm Allah kimseyi bu yolda bekletmesnn inşallah bizede birgün güneş doğar en cok cok beklmiş olan kardeslermze nasip etsnnn sonra bize

H E H E canım bende geldim aranıza. Kabul ederseniz :KK43:
Benim hikayemi bilen vardır kızlar. Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah hepimize. Önemli olan hamile kalmakta değil:KK43:
Sonuna kadar sağ salim devam ettirebilmek. Sağlıklı bir şekilde kucağa almak ben onu anladım. 3.5 yıl boyunca hamile kalmak için bekledim. Çok ağladım yeri geldi vazgeçtim herşeyden.sonra Allah nasip etti 2018 nisanda öğrendim ama dış gebelikti alındı. Eylülde tekrar hamileliğimi öğrendim. Aralık 25 e kadar herşey yolundaydı her kontrolde doktor maşallah çok iyi durumdayız diyordu.
Bir anda olanlar oldu ve kaybettik:KK43: 5 ayın bitmesine 10 gün kala:KK43: Yıkıldık...
Ben o günden beri düşünüyorum ne oldu diye. Kanda veya idrar yollarındaki enfeksiyon dedi doktor. Hiç farkedemedim. Allah bu acıyı yaşayan herkese sabır versin inşaallah kimselerede evlat acısı vermesin. Bu acıyı unutturacak başka acılar vermesin.
Diyeceğim o ki olmayanlar üzülmeyin Allah öyle büyük ki zamanı gelince nasip ediyor. Önemli olan sağlık...
Ben yarım kalmışlığın acısıyla yanıyorum. Biri tüpün yarısında kaldı biri 270 günlük yolculuğun 142.gününde kaldı. Belki bir daha hamile kalıcam Allah nasip ederse ama geçmeyecek bu yarım kalmışlık hissi. Uzattım yine kusura bakmayın. 2018 iyi gelmedi bana inşaallah 2019 iyi gelir bana ve hepinize...

Benim hikayemi bilen vardır kızlar. Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah hepimize. Önemli olan hamile kalmakta değil:KK43:
Sonuna kadar sağ salim devam ettirebilmek. Sağlıklı bir şekilde kucağa almak ben onu anladım. 3.5 yıl boyunca hamile kalmak için bekledim. Çok ağladım yeri geldi vazgeçtim herşeyden.sonra Allah nasip etti 2018 nisanda öğrendim ama dış gebelikti alındı. Eylülde tekrar hamileliğimi öğrendim. Aralık 25 e kadar herşey yolundaydı her kontrolde doktor maşallah çok iyi durumdayız diyordu.
Bir anda olanlar oldu ve kaybettik:KK43: 5 ayın bitmesine 10 gün kala:KK43: Yıkıldık...
Ben o günden beri düşünüyorum ne oldu diye. Kanda veya idrar yollarındaki enfeksiyon dedi doktor. Hiç farkedemedim. Allah bu acıyı yaşayan herkese sabır versin inşaallah kimselerede evlat acısı vermesin. Bu acıyı unutturacak başka acılar vermesin.
Diyeceğim o ki olmayanlar üzülmeyin Allah öyle büyük ki zamanı gelince nasip ediyor. Önemli olan sağlık...
Ben yarım kalmışlığın acısıyla yanıyorum. Biri tüpün yarısında kaldı biri 270 günlük yolculuğun 142.gününde kaldı. Belki bir daha hamile kalıcam Allah nasip ederse ama geçmeyecek bu yarım kalmışlık hissi. Uzattım yine kusura bakmayın. 2018 iyi gelmedi bana inşaallah 2019 iyi gelir bana ve hepinize...
Cok gecmis olsun canim haklisin Rabbim bu aciyi unutturur insallah hepimize burada kj bir cok arkadasin senin gibi yarim kalmis hikayesi var. Iste yinede umut etmekten baska caremiz yok korka korka yasiyoruz hamileligimizi benimde 15 nisanda dogacakti bebegim ama kismet olmadi Rabbim bu sefer kucagima sag salim almayi nasip eder insallah. Hepimize evlat kokusunu tattiri insallah

Çok üzüldüm canım benim işin başı sağlık sonrası elbette gelirde işte yüreğe de söz geçiremiyoruz maalesef :KK43: Allah hayırlı hamilelikler versin hepimize. Sende karamsarlığa düşme neden bir daha hamile kalamayasın. Elbet o bebişi alacaksın kucağına. Ben burda o kadar çok hikaye duydum ki ben bile etkisinden çıkamadım. Allah beterinden korusun her zaman. Metanetini koru canım elbet birgün hepsini unutturacak zaman olacak ve sen şükür ü dilinden düşürmeyeceksin bebeğine bakarak:KK200:

Allah sabir versin canım, çok üzüldüm ☹️ İste bir şey bahane oluyor, farkedemedim diye üzme kendini. Allah sağlıklı gebelik ve hayırlı dogumla yavrunu kucağına almayı nasip etsin.

Cok gecmis olsun canim haklisin Rabbim bu aciyi unutturur insallah hepimize burada kj bir cok arkadasin senin gibi yarim kalmis hikayesi var. Iste yinede umut etmekten baska caremiz yok korka korka yasiyoruz hamileligimizi benimde 15 nisanda dogacakti bebegim ama kismet olmadi Rabbim bu sefer kucagima sag salim almayi nasip eder insallah. Hepimize evlat kokusunu tattiri insallah
Sağol:KK43: sanada geçmiş olsun ne zaman kaybettin sebebi neydi ? Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah bizide unutmasın

X