Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Heyecandan ovu testımı suyun içine düşürdüm :KK70: :KK70:
Geçmiş olsun :KK48::KK48::KK48:

Artık kahvaltımı yapayım yıne yapcam saat 13 gibi :KK48::KK48:
Allahtan bugun yanıma 2 tane almıştım :KK70:
Allahım komedıydı ya ..

Ada tıp da mükemmel ötesi dr vardı Neslihan Alan, geçen hafta Medical e transfer oldu çok üzldğm hatta bizim özel sigortanın tek geçmediği yer medical :KK43: emsey de Gülcan hn a gittim ben hep, doğum falan herşey oldu hatta çok güleryüzlü falan. Ama pendiğin en en iyi 2 dr u var Neslihan Alan ve Bahar hanım ikisi de Medical e transfer oldular maalesef .. ben de yine emsey e giderim herhalde bişey olursa
ayy dün instagramda gördüm neslihan alanın medicale gittiğini. medical şuan bizi aşar:olamaz: neslihan alana yüzyıldayken arkadaşım gitmişti çok memnundu. ersoy aysegül hanımı duydun mu? :işsiz:

ayy dün instagramda gördüm neslihan alanın medicale gittiğini. medical şuan bizi aşar:olamaz: neslihan alana yüzyıldayken arkadaşım gitmişti çok memnundu. ersoy aysegül hanımı duydun mu? :işsiz:
Yok canım ben bi tek ersoy a gitmedim çok soğuk bir hastane geldi orası bana ya 1 kere kuzenin doğumuna gitmiştim ama memnun kalmamıştı pek ama hangi dr du unuttum şu an ismini. İyice araştır sen canım hangisi sıcak gelirse ona gidersin bi bakarsın

Yok canım ben bi tek ersoy a gitmedim çok soğuk bir hastane geldi orası bana ya 1 kere kuzenin doğumuna gitmiştim ama memnun kalmamıştı pek ama hangi dr du unuttum şu an ismini. İyice araştır sen canım hangisi sıcak gelirse ona gidersin bi bakarsın
aynen iyice araştırmak lazım. sağol canım:KK52:

Eşim o hastaneye cihaz satıyor canım .. Cihazları çok iyi :KK8:
evet ultrason cihazları filan çok iyi 12 haftada hemen cinsiyeti filan söylediler daha önce çalıştığım hastaneden biliyorum maslak acıbademde bile bir profta vardı o cihazdan

muayene ücreti ne kadar canım medical parkın
Bende geçen gebeliğim gaziosmanpaşa medical parka gittim . Benım doktorun muayene ücreti 150 ydi . Bize indireim yapıldı eşim eski çalışan dıye 75 ödüyorduk .
Seçtiğğin doktora göre muayene ücretı oluyor dıye bılıyorum 150 100 arası

Bende geçen gebeliğim gaziosmanpaşa medical parka gittim . Benım doktorun muayene ücreti 150 ydi . Bize indireim yapıldı eşim eski çalışan dıye 75 ödüyorduk .
Seçtiğğin doktora göre muayene ücretı oluyor dıye bılıyorum 150 100 arası
ay aşırı da pahalı değil yani. ben daha fazla tahmin etmistim.

X