Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben 28eylülde kürtaj oldum 11gün kanamam oldu 8ekimde bitti 12-13 ekimde lekelenmem oldu 26 ekimde regl oldum 2gün sürdü bitti. Daha sonra 19kasımda 6gün çok kanamalı adet oldum. Bide şimdi. 5gün sürdü bugün bitti. Ben bittiği gün ilişkiye başladığım için ovülasyon testlerine gerek duymuyorum :KK8:
Bende bittiği günden beri yapıyorum :oops:
İlk defa bu ay denedım yumurtluyormuyum dıye meraktan yapıyorum yanı :KK48:

Benım kürtajdan sonra kanamam olmadı az az lekelenmelerım oldu ..

Sen sanırım korundun demi 3 ay falan ?

Bende bittiği günden beri yapıyorum :oops:
İlk defa bu ay denedım yumurtluyormuyum dıye meraktan yapıyorum yanı :KK48:

Benım kürtajdan sonra kanamam olmadı az az lekelenmelerım oldu ..

Sen sanırım korundun demi 3 ay falan ?

Yok sadece 6hafta korudum. Sonra doktota gittim kürtaj sonrası kontrole herşey yolunda git doğal yolla hamile kal dedi. Akıntım ve koku şikayetim olduğunu deyince mantardan şüpheleniyorum dedi tahmini de dğruymuş mantar çıktı bu ay mantarı yen dedi ilaç kullanacaksın hamile kalma dedi. Sonrası da malum :)

Dün valla piki görmüşcesine yaptık :oops:
Bugun heyecanlıyım acaba pik oldumu ..
11 gunum bugun .. Normal uygulamada 31 aralık pik olcak diyo bakalım nolcak :rolleyes::rolleyes:
pik olup silikleşince bat tarihini değiştirirsin. silikleştikten sonra 14 gün sayarız. çünkü ordaki bat tarihiyle uyumlu olmayacak :KK70:

Bende haftasonu geç kalkıyorum diye akşam başlamıştım ama böylede gün geçmiyor :rolleyes:
Ay aynen dun beta oldugunu farketmedım yaptım testı ana bakıyorum tek çizgi laa dedimm nereye gitti benım ikinci çizgim :KK70: Bi üzüldüm dedim çift çizgiyi göremedim çatladımı noldu derkeeenn derkeeeennnn teste baktıydım kı betaa :KK48:

Normalde günde 2 kere de yapılıyo bi sabaha birde 6 ya kadar ..

Sen yarın döndur ovulasyonunu . Hafta sonu da alarm kurarsın . Wc ye gidersin tekrar uyursun :KK70: 4 saat sonra kalkıp test yaparsın :KK33:

Yok sadece 6hafta korudum. Sonra doktota gittim kürtaj sonrası kontrole herşey yolunda git doğal yolla hamile kal dedi. Akıntım ve koku şikayetim olduğunu deyince mantardan şüpheleniyorum dedi tahmini de dğruymuş mantar çıktı bu ay mantarı yen dedi ilaç kullanacaksın hamile kalma dedi. Sonrası da malum :)
Hee tamma canım bende kontrole gittim . Herşey yolunca tekrar görüşmek üzere dedi gönderdi :)

Eveeettttt ben geldimmmmmmmm :rolleyes:

Maria26 Maria26 canım senın yaş kaç?

Günaydın canım 28 yaşındayım ben

güzel olmuş eline sağlık canım :dondurma:

Maria26 Maria26 ne güzel parlamış seninki maşallahh:) bugün kaçta yapacaksın silikleşti mi bakalım:)

Günaydın canım, yeni kalktım valla işte öğlene doğru yapayım bakalım ama dün akşam baya ağrılı iğne batar gibi oldu sağlı sollu ama en çok sağa oldu. Geçti ağrılar sızılar dünü de değerlendirdik şükür :KK45::KK8:

Canım benım şuan bekleme sürecini çok iyi bilirim :KK43:
Kendılıgınden oldu derken kürtaj işlemi olmadan mı düştü ..?

Amin canım aminnn :KK200:
Aynen canım kendiliğinden düştü sadece içerde kalan parçaları temizlediler... Bekleme süreci şuan patoloji yı bekliyoruz ve 2 hafta sonra kan vereceğiz ben bunları merak ediyorum yoksa şuan süreç bitsin tekrar hamile kalayim diye düşünmüyorum korkuyorum çünku :KK43:

Ay aynen dun beta oldugunu farketmedım yaptım testı ana bakıyorum tek çizgi laa dedimm nereye gitti benım ikinci çizgim :KK70: Bi üzüldüm dedim çift çizgiyi göremedim çatladımı noldu derkeeenn derkeeeennnn teste baktıydım kı betaa :KK48:

Normalde günde 2 kere de yapılıyo bi sabaha birde 6 ya kadar ..

Sen yarın döndur ovulasyonunu . Hafta sonu da alarm kurarsın . Wc ye gidersin tekrar uyursun :KK70: 4 saat sonra kalkıp test yaparsın :KK33:
o zaman ben şimdi yapayım testi saat 10 olunca artık sabahları yaparım dediğin gibi saat kurarım yaparım

Aynen canım kendiliğinden düştü sadece içerde kalan parçaları temizlediler... Bekleme süreci şuan patoloji yı bekliyoruz ve 2 hafta sonra kan vereceğiz ben bunları merak ediyorum yoksa şuan süreç bitsin tekrar hamile kalayim diye düşünmüyorum korkuyorum çünku :KK43:
İlk kaybın mı canım ?_

Benım ilkti ama ben test yaptırmadım .. Doktorum sen sağlıklısın bebekte sıkıntı vardı dedi . Önermedi .. :110:

Rabbım inşallah kimseye yaşatmaz :olamaz:

X